Ką vyrai mano apie mažą krūtinę ir ją pakeliančias liemenėles?

Ne visas dailiosios lyties atstoves gamta apdovanojo didele krūtine – dėl to nerimauja ir kompleksuoja tikrai nemaža dalis krūtinės dydžiu besiskundžiančių moterų. Šią „problemą“ kai kurios sprendžia dėvėdamos pakeliančią, krūtinę vizualiai didinančią liemenėlę ir nesuka dėl to galvos iki... Tol, kol nereikia jos nusiimti. Ar tikrai verta kompleksuoti dėl mažos krūtinės manant, kad toks dydis vyrams nepriimtinas? Ką vyrukai mano apie pakeliančią liemenėlę ir ar nusivilia, galiausiai pamatę tikrąjį krūtinės dydį?

Kęstutis, 31m.: Vyrams, manau, kad moteryje viskas yra gražu ir, jei moteris yra charizmatiška moteriškumo prasme, viskas, kas joje unikalu, yra žavinga. Manau, kad normaliam vyrui negali būti seksualūs visuomenėje suformuoti grožio standartai, nes tuomet jis žavisi ne pačios moters grožiu, o tuo, kas yra priimtina visiems. Kitaip sakant, jis žavisi, pavyzdžiui, didelėmis krūtimis dėl to, kad taip reikia. Tačiau mada, kaip žinome, keičiasi ir, jei kažkada bačiukai su kvarbatkytėmis buvo didelis grožis, dabar tai atrodo nekaip. Taigi, jei vyras žavisi moters kūno linijomis todėl, kad jos atitinka tam tikrus standartus, ar nenutiks taip, kad pasikeitus madai jam apskritai nebepatiks moterys... Taigi išvada yra ta, kad nėra jokio skirtumo, kokia moters krūtinė ir kokią ji dėvi liemenėlę – svarbu, kiek moteris turi savyje moteriško žavesio.

P.S.: Vis dėlto naujieji sėdmenų didintojai moteriškame apatiniame trikotaže yra gerokai nesuprantamesnis dalykas, nei liemenėlė. Tai tikrai atrodo nenatūralu, ypač jei lietuvaitės, nemokėdamos pasirinkti tinkamo sijono gatvėje atrodo kaip pasivilkusios dviratininko glaudes.

Rinatas, 26m.: Aš tai per daug nenusiviliu, jei krūtinė mažesnė nei maniau. O dėl liemenėlės nėra skirtumo ar su pakietinimu ar be, svarbiausia, kad mergina gerai jaustųsi... Visos krūtys yra seksualios – ir mažos ir didelės. Kaip sakoma: don't be too picky (iš angl.k.: nebūk per daug išrankus)... Ir šiaip jūs, merginos, turit daugiau seksualių kūno vietų, kurios mus, vyrus, užburia. Krūtinė su liemenėle – tik kaspinėlis ant dovanos, o ar jis didelis ar mažas tikrai nėra skirtumo, jei gavai visa dovanėlę...

Ramūnas, 27m.: Taigi nėra toks svarbus krūtinės dydis... bet čia turbūt depends.. jei nori pritaikyt ar yra reikalinga prie tam tikrų rūbų - ok.. jei taip gali būt.. bet jei liguistai nešioja tik tokius, tik dėl to kad maža krūtinė, tai čia gal jau nelabai sveika..

Karolis, 23m.: Mergina patinka juk ne vien dėl krūtinės ir užpakaliuko.  Bet, jei panos jaučiasi geriau, kai sudaro įspūdį, jog turi didesnę krūtinę - tebūnie, džiugu.
Kita vertus, bičiukai jau nebe tokie kaip anksčiau ir žino tokius terminus kaip „push up bra“, taigi gali iš anksto nuspėt ir įvertint. Kiekvienam savo. Man asmeniškai patinka nedidelės krūtinės, jei mergina turi riestą užpakaliuką.

TAIP PAT SKAITYK: 10 moters grožio klaidų pagal vyrus

Saulius, 28m.: Aš nenusiviliu pamatęs tikrą krūtinės dydį, o jei myli žmogų, tai nesvarbu krūtinės dydis iš viso. Bet smagiau, kai panelės vaikšto su pakeliančiomis liemenėlėmis, daug seksualiau atrodo. 

Simonas, 27m.: Nemanau, kad visi vyrai baisiai nusivilia, nes jei ne pirmą kartą žiūri į moters krūtinę, tai randa užuominų, kur liemenėlė, kur krūtinė. Tuo atveju, jei pana tikrai turi mažą krūtinę ir tai sukelia jai diskomfortą ar kažkokius kompleksus, tai, aišku, tegul nešioja pakeliančią liemenėlę.

Ruslanas, 29m.: Man gražu ir maža krūtinė, bet ir pakietinimai nebado akių!

Mantas, 29m.: Turiu patirties tame. Tik man klausimas iškilo – kam to reikia? Aš už natūralumą šioje srityje. Aš vertinu taip: jeigu moteris dėl to jaučiasi seksualesne, labiau pasitikinčia, moteriškesne – tai viskas OK. Apgavystės aš nejaučiu supratęs, kad liemenėlė sukūrė didesnės krūtinės įspūdį.

Imantas, 30m.: Įsivaizduokit: jei vaikinas į kelnes įsidėtų didelį bananą, vaikščiotų pasipūtęs, kaip reaguotų mergina „reikalo“ metu pamačius mažylį? Šiaip, manau, kiekvienas reaguoja į pakeliančias liemenėles skirtingai, juk ne visiems dydis svarbiausia.

Tomas, 23.: Manau, viskas priklauso nuo kūno proporcijų, tačiau ne mes labiau nusiviliam pamatę tikrąjį krūtinės dydį, o pačios merginos savimi nėra patenkintos ir dėl to jaudinasi.

Justas, 24.: Absurdiškas reikalas yra didesnės nei krūtinė ar pakeliančios ją liemenėlės. Iš vyrų pusės nepažįstu nei vieno, kuris dėtųsi, pavyzdžiui, kojinę į klyną ir apsimetinėtų, kad turi nesveiką agregatą tarp kojų. O ypač prastai merginos atrodo tuomet, kai liemenėlė būna taip smarkiai didesnė, jog gali matyti visą mažą krūtinę kaip ant delno! Atrodo lyg specialiai palikta vietos susidėti daiktus ten! Kažkada pagalvojau net, ką mergina darytų, jei valgant įkristų maisto tarp krūtinės ir liemenėlės... Mano nuomone seksualiau merginos su maža krūtine atrodytų be liemenėlės!

TAIP PAT SKAITYK: Kaip depiliuoti bikini zoną? Atsako Med. kosmetologė

Paulius, 35m.:  Atmetant pirmo pasimatymo seksą, tai vis viena žinai ko tikėtis. Bet staigmenos niekam nepatinka, tad prieš „gulant“ norėčiau žinoti su kuo iš tiesų turėsiu reikalų. Maža ar didelė krūtinė – priklauso nuo skonio.

Rokas, 26m.: Moters natūralumas yra tikrasis grožis, o ne liemenėlės dydis, pakietinimai ar panašiai... Priklauso nuo žmogaus, bet svarbiausia juk žmogaus vidus, o ne išorė!

Justinas, 25m.: Na, tai išeitis merginoms, kurių krūtinė maža, tačiau, faktas, kad vaizdas nuvilia galiausiai pamačius tikrąjį krūtinės dydį. Iš esmės, man krūtinė nėra pats svarbiausias dalykas, o tuo labiau jos dydis.

Tomas, 28m.: Nebuvau tiesiogiai su tokia problema susidūręs, tai sunku pasakyt. Bet jei merginoms jos padeda jaustis pilnavertiškiau, tai aš už!

Arūnas, 25m: Kažkaip įprasta pakeliančios liemenėlės, norma tapęs dalykas. Svarbiau, manau, nesprausti papyčių į per mažą liemenėlę, taip norint juos iškelti – va čia problemėlė kur kas opesnė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis