Kokie laikrodžiai madingi šiais metais? (galerija)

Laikrodis visuomet buvo laikomas vienu svarbiausių aksesuarų, demonstruojančių išlavintą skonį, o prabangus laikrodis dar ir nurodo tam tikrą visuomenės sluoksnį. Tačiau šiuo metu laikrodis dažniausiai įsivaizduojamas kaip pagrindinė madingo įvaizdžio dalis. Taigi, kokie laikrodžiai populiarūs ir madingi šiemet?

Nors masyvus laikrodis su metaline apyranke iki šiol buvo laikomas vyrišku aksesuaru, tačiau dabar tokio stiliaus laikrodžius vis dažniau gali pamatyti ant merginos rankos. Dauguma aksesuarų dizainerių, tokių kaip Marc Jacobs, Michael Kors, sukūrė moteriškų laikrodžių linijas, kuriose daugumą riešo aksesuarų puošia metalinės apyrankės. Elegantiškumo prideda ir nuo vyriškų laikrodžių atskirti juos padeda inkrustuoti swarovski kristalai ar dailios modelių linijos.
Šių laikrodžių dėvėjimo tendencija – greta laikrodžio segimos metalinės, dekoruotos, odinės apyrankės.

TAIP PAT SKAITYK: Ką reikia žinoti renkantis kokybišką laikrodį?

Nors populiarumo viršūnę užėmė laikrodžiai su metalinėmis apyrankėmis, tačiau madingi ir kitokio tipo riešo aksesuarai. Pavyzdžiui, odinė apyrankė – niekada iš mados neišeisianti laikrodžio dalis, kaip ir kitokius eleganciją pabrėžiančius elementus turintys laikrodžiai. Taip pat madingi ant plono, kelis kartus aplink riešą apsivejančio dirželio įtaisyti laikrodžiai. Štai laikrodžio mechanizmas įtaisytas dekoruotoje moteriškoje apyrankėje – labiau skonio reikalas.
Tačiau laisvalaikio stiliaus topus užima sportiniai stilizuoti laikrodžiai, turintys neoninių spalvų akcentus, gumines apyrankes, dažnai imituojančias metalinių apyrankių stilių arba dekoruoti animacinėmis aplikacijomis. Beje, tokio tipo laikrodžius ant vienos rankos gali dėvėti netgi du!

TAIP PAT SKAITYK: Kaip prižiūrėti papuošalus?

Nuotraukos: www.tumblr.com; www.asos.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis