Neoniniai įvaizdžio akcentai: kaip nepersistengti? (galerija)

Neoninės spalvos drabužiai ir aksesuarai – tikras vasaros hitas. Tačiau, derinant itin ryškius tonus ir renkantis neoninius akcentus, peržengti ribą tarp stiliaus ir beskonybės labai paprasta. Taigi, kaip nepersistengti?

Subtilus sprendimas

Jei neoninės spalvos pakerėjo tavo akis ir širdį, tačiau šviesoforo ryškumo drabužiai atrodo kiek per drąsiai, tuomet prie bet kokių tonų ir stiliaus aprangos derink neonius aksesuarus ir manikiūrą. Pasirinkusi rožinės, geltonos, salotinės ar mėlynos spalvos rankinę/ delninukę, pataikysi tiesiai į dešimtuką. Prie jos gali derinti neoninias akmenėliais dekoruotus kaklo, riešų papuošalus, auskarus ar nagučių spalvą. Tačiau, jei tavo aprangos paletė nerėžia akies, aksesuarų ir manikiūro spalvos vienodos būti neprivalo – jei jos skirsis, atrodysi dar vasariškiau!

TAIP PAT SKAITYK: 6 idėjos, kaip dekoruoti pabodusius drabužius

Vasariškas įvaizdis

Jei esi pakvaišusi dėl neoninių drabužių, jų derinių, tuomet itin ryškių aksesuarų derėtų vengti – nors kičas dabar madingas, tačiau svarbu išlaikyti harmoniją. Todėl rinkis dviejų tonų kombinacijas: pavyzdžiui, tamsesnė violetinė ir oranžinė, oranžinė ir geltona, geltona ir mėlyna, rožinė ir mėlyna. Salotinė – kaprizinga spalva, todėl tokius aksesuarus ir drabužius reikėtų taikyti prie neiššaukiančių tonų įvaizdžio detalių.

Vis dėlto rekomenduojama vilkėti vieną neoninės spalvos drabužį, ir prie jo taikyti švelnių, žemiškų tonų spalvas: pavyzdžiui, prie ryškaus sijono ar šortukų – baltus arba pilkus marškinėlius.

O kaip su bateliais?

Nors neoninių tonų aukštakulniai dabar ypač madingi, tačiau renkantis tokius batelius reikėtų būti atidžiai. Puikiai atrodys mėlyni zomšos smailianosiai, odiniai ar kokybiškai pagaminti guminiai kitų neoninių spalvų aukštakulniai, tačiau yra rizika, jog bateliai atrodys kaip plastmasiniai. Viskas gerai, jei sugebi išlaviruoti kurdama „plastmasinį“ stilių, tačiau, jei tokius batelius perki pirmą kartą ir nežinai, prie kokios aprangos ir aksesuarų juos derinsi, reikėtų būti atsargiai. Ir nepamiršk, jog neoninius batelius, o taip pat ir drabužius, prižiūrėti reikia labiau nei įprastai, kadangi kiekvienas įbrėžimas ar dėmelė – kaip ant delno.


TAIP PAT SKAITYK: Pasidaryk pati: batelių „restauracija“ pagal madingų aukštakulnių dizainą

Nuotraukos: www.tumblr.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis