Poilsiautojų pasirinkimas: koks įvaizdis pajūryje populiariausias?

Natūralu, kad keliaujant į pajūrį šiltesnius drabužius paliekame namuose – juk atostogos, oras privalo būti geras! Lengvos suknelės, basutės ir bikinis užima didžiausią kelioninės rankinės dalį. Jei ruošiesi vykti prie jūros ir tu, žvilgtelėk, kokia apranga populiariausia Palangoje.

Tunika – vienas patogiausių ir populiariausių drabužių karštai vasaros dienai. Vilkint šią palaidinę/ suknelę ne tik neperkaisi, nes lengvą medžiagą plaiksto ir perpučia vėjas, bet ir atrodysi stilingai. Dauguma merginų prie tunikos derina hipiško stiliaus plaukų papuošalus – juosteles bei plunksnomis dekoruotus auskarus.

Dieną pajūryje gali vilkėti vien tuniką, o vakare aprangą paįvairinti derindama tampres, puošnų švarkelį ar dėmesį atkreipiančius (metalinius, neoninius) aksesuarus.

Vasaros metu beveik kiekvienos merginos spintos turinį sudaro vien suknelės. Kaip gi be jų? Gėlėmis, ombre stiliaus dažymu, aplikacijomis margintos suknelės – kone pagrindinė šio sezono mados tendencija. Todėl nenuostabu, kad tiek sostinėje, tiek Palangoje damos jas vilki dažniausiai: žemę siekiantys, vėjyje plėvesuojantys suknelių sijonai ir midi suknelės pajūryje pačios populiariausios.

TAIP PAT ŽIŪRĖK: Palangos paplūdimyje: ką dėvi merginos? (foto)

Nors anksčiau šortai buvo laikomi sportinio stiliaus dalimi, šiandien juos dėvėdama gali atrodyti ir elegantiškai, jei prie šortukų derinsi šiek tiek puošnesnę viršutinę aprangą ar madingą rankinę. Bet kuriuo atveju šortai – labiausiai neįpareigojanti įvaizdžio detalė, tinksianti tiek paplūdimyje užsiimant aktyvia veikla, tiek vakare keliaujant vakarieniauti. Pagrindinė tendencija Palangoje – ypač turmpi, nubrizgę ir metaliniais puošybos elementais dekoruoti šortukai.

Klostuotas trumpas sijonėlis + palaidinė + džinsinis švarkelis = pagrindinė aprangos formulė, pastebima Palangos gatvėse. Šį paprastą, bet stilingą derinį merginos renkasi pasivaikščiojimui, kai termometro stulpelis nusileidžia keletu laipsnių žemiau. Tačiau tokia komplektacija populiari ne tik atostogaujant, bet ir kasdien. O tai, kad viršutinės aprangos tendencijos Palangoje beveik neišsiskiria, nekelia nuostabos, juk visą dėmesį reikia skirti aprangai, kurią pajūryje vilkint praleidžiama daugiausiai laiko – stilingiems, figūros privalumus išryškinantiems bikiniams.

TAIP PAT SKAITYK: COSMO iš Palangos: lietuvės neapsimeta šventuolėmis, bet į kairę suka atsargiai

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis