6 papuošalai, bylojantys apie gerą skonį

Pasirinkusi šiuos papuošalus neprašausi pro šalį, tai klasikinės detalės, papuošiančios įvairiausius aprangos derinius. Be abejo, jos gali atrodyti ir labai moderniai, tai priklauso nuo derinių, kuriuos sukursi ir kokias papuošalų variacijas įsigysi.

1. VYRIŠKI LAIKRODŽIAI

Ant riešo segimas didelis vyriškas laikrodis - dailus klasikinis aksesuaras, papuošiantis ir kasdienį, ir vakarinį įvaizdį. Jo vyriškas solidumas puikiai papildys moteriškus aprangos derinius (pavyzdžiui, kašmyrinis megztinis, plazdantis saulės kirpimo sijonas ir elegantiški aukštakulniai).

Laikrodžiai: IWC SCHAFFHAUSEN, BALDININI, PAUL SMITH, gamintojų ir Vida Press nuotr.

2. SENOVINIAI IR ŽIEDO FORMOS AUSKARAI

Auskarų verta pasidaryti ne tik paprastose aksesuarų ar drabužių parduotuvėse, bet ir antikvariatuose. Čia gali rasti tikrų keliasdešimties ar net šimto metų grožybių. Kabantys senoviniai auskarai atrodo prabangiai, o priderinti prie šiuolaikiškos aprangos - originaliai. Nepraleisk pro akis ir žiedo formos auskarų, tai klasikinis papuošalas, šįmet grįžęs į tendencijas.

Auskarai: MARIA TASH, FRED LEIGHTON, BIBI MARINI, JENNIFER FISHER, gamintojo ir Vida Press nuotr.

3. PLAČIOS METALINĖS APYRANKĖS

Plačios ant riešo segimos ar mūvimos apyrankės - savimi pasitikinčios ir drąsios moters aksesuaras. Šis griežtesnio stiliaus papuošalas idealiai tiks prie vakarinės aprangos, pavyzdžiui, klasikinio kelnių kostiumo arba gundančios kokteilinės suknelės.

Apyrankės KENNETH JAY LANE ir ARME DE L'AMOUR, gamintojo ir Vida Press noutr.

4. APYRANKĖS - TALISMANAI

Pintos, metaliniais pakabukais ar akmenėliais dabintos apyrankės neretai tampa talismanais, draugystės, meilės priesaikomis, norų šauklėmis. Rinkis subtilią, neperkrautą blizgančiais niekučiais, tokia apyrankė atskleis tavo vėjavaikišką pusę ir suteiks aprangai intrigos.

Apyrankės BROOKE GREGSON ir MONICA VINADER, gamintojo ir Vida Press nuotr.

5. KOKTEILINIAI ŽIEDAI SU SPALVOTAIS AKMENIMIS

Jei nežinai, kokį aksesuarą pasirinkti vakarėliui, nedvejodama puoškis stambiu kokteiliniu žiedu su didesniu spalvotu akmenėliu. Gali mūvėti vieną ar derinti kelis. Jei turi tauriojo metalo žiedą su tikru brangakmeniu ar pusbrangiu akmeniu, nepalik jo dūlėti dėžutėje tarsi atgyvenos - toks žiedas yra amžinas, visuomet atrodys stilingai. Tiesa, prieš mūvėdama žiedus nepamiršk pasirūpinti dailiu manikiūru.

Žiedai POMELLATO, gamintojo ir Vida Press nuotr.

6. MINIMALISTINĖS GRANDINĖLĖS

Plonytės auksinės ar sidabrinės grandinėlės suteikia įvaizdžiui romantikos. Trumpesnės pabrėžia grakštų kaklą, o ilgesnės akcentuoja dekoltė zoną. Tai intymus papuošalas, tinkantis tiek prie baltų klasikinių marškinių, tiek prie šilkinės palaidinės ar griežto švarko.

Grandinėlės: CHAN LUU, CATBIRD, GUCCI, gamintojų ir Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis