Vasaros stiliaus akcentai, kurie bus madingi ir rudenį (foto)

Nors dizaineriai diktuoja sezonines mados tendencijas, tačiau, nenuostabu, šios populiarios išlieka ir yra lengvai pritaikomos ilgesnį laiko tarpą nei trys mėnesiai. Kadangi ruduo nebe už kalnų, COSMO siūlo žvilgtelėti, kokius vasariško stiliaus akcentai „galios“ sekančiam metų laikui.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip lengvai susikurti prabangų įvaizdį?

Metalo blizgesys

Viena pagrindinių 2013 – ųjų rudeniui dizainerių diktuojamų mados vėjų – žėrintis ir prabangus 20 – ųjų stilius: pakanka prisiminti „Prada“ kurtus kostiumus, kuriuos galima pamatyti filme „Didysis Getsbis“. Dizaineris Marc Jacobs pristytoje rudens/ žiemos kolekcijoje taip pat vyrauja blizgančios brangiųjų metalų atspalvių sukenlės. Nors Roberto Cavalli, Ferragamo ir kiti prekių ženklai metalo blizgesį dedikavo šių metų pavasariui ir vasarai, panašu, kad tokius drabužius vilkėdama rudenį taip pat atrodysi madingai.

Kutai

Drabužių bei aksesuarų dekoravimo kutais tendencija dar tik „įgavo pagreitį“ mados pasaulyje. Vilkėdama kutais puoštą aprangą gali susikurti ne tik vasarišką hipišką stilių, bet ir prabangų įvaizdį, kurį sekančiam sezonui siūlo žymiausi pasaulio mados namai ir jų dizaineriai.

Smailianosiai bateliai

Tikra klasika, kurią, deja, pripažįsta ne kiekviena mergina. Pakaks teisintis, kad smailianosiai aukštakulniai nėra patogūs, ar primena „senienas“. Kurti elegantišką stilių avint tokio tipo batelius kur kas paprasčiau, o ir prie kitokios aprangos derinami smailianosiai bateliai padės ne tik pasujusti, bet ir atrodyti kaip tikrai mados ikonai.

TAIP PAT SKAITYK: 6 idėjos, kaip dekoruoti pabodusius drabužius

Masyvūs aksesuarai

Tai, kad šiuo metu madingi masyvūs kaklo papuošalai, diržai, apyrankės ir kiti aksesuarai, dar nereiškia, kad smulkūs papuošalai išėjo iš mados. Tačiau prie švaraus minimalistinio įvaizdžio, kuris dažnai kelia asociacijas su rudens sezonu, turbūt nerasi.

Atvira nugara

Sakysi, kas, paspaudus pirmajam šaltukui, vilki drabužius atvira nugara ? Tai, kad orai anksčiau ar vėliau ima vėsti, dar nereiškia, kad nedalyvauji jokiuose vakarėliuose, gimtadienio šventėse ar kituose renginiuose, kurių metu gali pasipuošti ir atrodyti seksualiai. Atvira nugara šiuo metu užgožia priekinės iškirptės gylio grožį. Taigi, jei turi tokių suknelių ar palaidinių, jų tikrai nereikėtų nustumti į spintos gilumą.

Nuotraukos: „Nica“ agentūra

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis