A. Jagelavičiūtė: aksesuaras, kurį labai saugau yra... (sužinok, ką brangina ir kitos įžymybės)

...Intelektas. Štai taip netikėtai, kalbėdama apie vertingiausius ir mėgstamiausius papuošalus, COSMO atsakė stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Tai – tik vienas požiūris: K. Rimdžiaus kolekcijos pristatymo metu COSMO pakalbintos įžymios lietuvės turėjo skirtingas nuomones.

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė: Neseniai pamečiau tėčio medalioną, nors labai retai jį nešiodavau, tačiau labai gaila. Bet tuomet supratau ir tai, kad nėra pasaulyje nė vieno daikto, kuris man būtų itin reikalingas. Taip, taip pat kaip ir visi žmonės, aš turiu mylimiausius batelius, yra mano mylimiausios suknelės, mėgiami lūpų blizgiai. Tačiau tai iš viso nieko verta. Kadangi aš niekada nevilkiu vientiso stiliaus drabužių ir galiu eiti į miestą, kaip kad šiandien ėjau iki parduotuvės, su trimis dydžiais per dideliu treningu, pagrindinio įvaizdžio akcento tiesiog negaliu turėti.

Aksesuaras, kurį labiausiai saugau... Intelektas. Galvoju, kad jis yra svarbiausias, todėl nuolatos jį papildau, rūpinuosi, kad niekur nepasimestų.

Juvelyrė Jurga Lago: Negalėčiau praleisti dienos be vestuvinio žiedo ir be auskarų. Mano mėgstamiausi: maži auskarai su briliantais, kiti su juodu emaliu, kurie visada man tinka. Taip pat turiu aksesuarą, kuris visuomet būna mano rankinuke ir, kai noriu, kad žmonės žiūrėtų ne į mane, o į papuošalą, tuomet jį išsitraukiu. Tai pakabukas.

Tačiau pats reikalingiausias ir tinkamiausias aksesuaras moteriai yra šypsena. Aš esu labai priekabi kitiems aksesuarams. Juos reikia savotiškai derinti nederinant – tai sudėtinga. Nors taisyklė paprasta: papuošalai turi būti vieno metalo ar vienos spalvos. Yra labai pavojinga sulįsti į „šventą trejybę“: vieno komplektėlio auskariukai, žiedelis, pakabukas. Sugebėjimas derinti – skonio, išsilavinimo ir kultūros reikalas. Tačiau, geriau turėti vieną gerą aksesuarą, nei šimtą barškalų.

Dainininkė Justė Arlauskaitė „Jazzu“: Banaliai nuskambės, tačiau nesu materialistė. Negalėčiau išskirti vieno daikto... Tikriausiai, brangiausias aksesuaras ant manęs yra kvepalai. Mano mama visą gyvenimą dirba su papuošalais ir man buvo vau, kad šiandien užsidėjau auskarus. Kai visą gyvenimą jų daug turi, tai nebedžiugina. Turėjau, amžiną atilsį, mano mamutės – mamos mamos – palikimą. Tai buvo vėrinys ir auskarai, perduodami iš kartos į kartą. Deja, juos pavogė. Prisiminimas nelabai fainas, tačiau tai buvo įrodymas, kad nereikia prisirišti prie daiktų ir juos vertinti galima kitaip.

„Boho Chic boutique“ savininkė Nerija Makarskaitė: Negaliu gyventi be Ievos Daugirdaitės kurtos kuprinės. Nuo podiumo dienos tai buvo „mano daiktas“: aš ją pasigrobiau ir be jos niekur – kuprinę imu ir į gamtą, ir į renginį, ir kitur. Aš visada su ja. Šiaip esu pamišusi dėl rankinių, dar nuo tada, kai dirbau „Prada“. Mano spintoje pilna „pradų“, „gučių“, ko tik nori. Bet jos visos paslėptos, į spintą sugrūstos, nes kuprinė taip prigijo, kad su ja nebesiskiriu.

Šiaip labai mėgstu eklektiką – nebijau prabangią kokteilinę suknelę vilkėti kiekvieną dieną, prie jos pritaikydama grubiu raštu megztą megztinį, „grubius“ batus. Tuomet ta suknelė „tarnauja“ įvairiais momentais. Man būna gan keista, kai sako: „Oi, tas drabužis per puošnus kasdienai!“ Taip, gali būti, tačiau svarbu, kaip tu jį vilkėsi, kaip tu jį pateiksi. Tai gali atlikti ir pagrindinio įvaizdžio aksesuaro vaidmenį!

Renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė: Nesu jokia stiliaus ikona, nes mėgstu labai paprastus, paprastų faktūrų daiktus - ir prie jų prisirišu, juos nešioju. Be ko negalėčiau gyventi... Apie daiktus seniai nebegalvoju, tačiau yra tam tikri labai svarbūs, mylimi daiktai, kurių man nuolatos reikia. Jie tiesiog labai patogūs. Pavyzdžiui, mano darbas susijęs su renginiais, todėl pakankamai dažnai reikia lakstyti.

Vienas patogiausių dalykų – balerinos. Su jomis galiu eiti į darbą, po to į vakarėlį ir taip toliau. Niekada netikėsiu moterimis, kurios sako, kad yra patogu dėvėti batus 12 cm aukščio pakulne, tegul jos nemeluoja, cha! 

Be ko negalėčiau išeiti iš namų arba palikusi namuose jausčiausi blogai? Tai laikrodis. Aš pripratusi jį nešioti, laikrodžio po drabužiais gali nė nesimatyti. Labai mėgstu gerus laikrodžius ir pastebiu žmones, kurie juos nešioja, nes man įdomu. Turiu tris gerus laikrodžius: vienas labiau „atostoginis“, antras puošnus, o trečias – į darbą. Taigi, visoms progoms. Geras laikrodis kaip geras daiktas, lyg antikvaras, kuris nesensta ir visuomet yra aktualus bei papuošia stilių. Turiu pakankamai nemažai papuošalų, bet dabar, sukdama galvą, kuo pasipuošti į kitą renginį, manau, kad tai bus du paprasti drabužiai – pilkas ir juodas – ir, žinoma, ryškus laikrodis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis