K. Ivanova: moterys, nevyriškėkime, juk vyrai – išsiilgę suknelių

„Nepamirškime, kad esame moterys“, – kalbėdama apie aprangą priduria grožio studiją atidariusi verslininkė Kristina Ivanova.

TAIP PAT SKAITYK: A. Jagelavičiūtė: aksesuaras, kurį labai saugau yra... (sužinok, ką brangina ir kitos įžymybės)

„Man patinka vyriško stiliaus moteriški drabužiai, bet, manau, kad moterys vis viena turėtų rinktis moteriškesnę aprangą. Mes šiek tiek peržengėme ribą: nepamirškime, kad esame moterys, nevyriškėkime. Juk vyrams tai nepatinka, nes šie, spėju, išsiilgę matyti moteris, vilkinčias sukneles ir sijonus, – sako K. Ivanova. – Kiekvienai palinkėčiau savyje atrasti daugiau moteriškumo ir nebijoti jį pademonstruoti“.


„Emu“ batų kolekcijos pristatyme Kristina dėvėjo lietuvių gamintojų kurtą patogią laisvalaikio aprangą. Bet, kaip sako pati, „jaučiuosi ne tik patogiai, bet ir sau atrodau moteriškai“.

„Moteriškumo sąvoka tai nėra tik iškirptės ar trumpa suknelė. Mano nuomone, svarbu, kad moteris neatrodytų vulgariai – tai pagrindinis principas, – sako K. Ivanova ir priduria pastebėjusi, jog moterys neretai perlenkia lazdą. – Vulgarumo ribą moterys peržengia dažnai, o tuomet nebeatrodo nei patraukliai, nei moteriškai.“

Grožio studiją prieš kelis mėnesius atidariusi verslininkė sako pastebėjusi, kad moterų apranga vis labiau laisvėja: „Prisimenu, kaip jos atrodė prieš penkerius metus – kone visos buvo apsirengusios juodai. Dabar viskas kitaip, moterys renkasi ryškesnius ir įdomesnius drabužius. Iš tiesų, kodėl gi rudeniui reikia rinktis tik juodą paltuką? Juk gali vilkėti kondensuoto pieno spalvos apsiaustą ir priderinti gražų, ryškesnį šalikėlį, kuris perteiktų tavo gerą nuotaiką, ir pačiai tarsi suteiktų energijos“.

K. Ivanova taip pat priduria, kad moteris drabužį vilki tik vieną kartą: „Kodėl taip sakau? Jei analizuotumėme moters pasitenkinimą, kai drabužį apsivelka pirmą kartą, kiekviena pasakytų, jog jaučia tam tikrą energiją bei euforiją. Deja, antrą kartą apsivilkus, tokio malonumo nebėra.“

Švarkas – svarbiausias drabužinėje

„Nors oficialius drabužius paprastai vilkiu darbo dienomis, tačiau be švarko negaliu apsieiti ir laisvu laiku“, - sako K. Ivanova. Šį drabužį, anot jos, lengva derinti prie įvairaus stiliaus drabužių ir avalynės: tiek prie džinsų, tiek prie kostiuminių kelnių, suknelės ar sijono, aukštakulnių ar aulinukų.

TAIP PAT SKAITYK: Gatvės mada: pilkoje minioje pastebėti (galerija)

„Todėl švarkų turiu daug ir dažnai juos vilkiu, - sako ji, tačiau prisipažįsta ir apie aistrą skarelėms. – Jas ypač mėgstu, turiu apie 40–50 ir netgi specialią skarelėms skirtą kabyklą. Mano skarelės atkeliavo iš įvairių šalių – kur tik išvažiuoju, visuomet bent vieną parsivežu. Pavyzdžiui, Azerbaidžane, Shaki regione įsigijau dvi rankų darbo skaras, kurios gali atstoti ir apsiaustą. Skareles dažnai nešioju su savimi - štai ir šiandien pastebėjau, jog automobilyje turiu dvi skareles“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis