Kokie papuošalai šį rudenį madingiausi?

Mėgsti pabrėžti, jog domiesi mada? Tuomet privalai žinoti besikeičiančias tendencijas, taip pat ir tai, be kokių papuošalų šį rudenį neišgyventų nei viena stileiva!

Baroko stiliaus papuošalai

Ne vienoje 2013 – ųjų rudeniui/ žiemai skirtoje mados kolekcijoje pastebimi prabangiai atrodantys, dažnai masyvūs brangiųjų metalų aksesuarai, inkrustuoti įvairiais akmenimis. Tokie baroko epochos madas atkartojantys papuošalai – viena pagrindinių šio rudens tendencijų. Nors ornamentais ir blizgiomis, žėrinčiomis detalėmis dekoruoti aksesuarai dažniausiai derinami prie elegantiško, vakarinio stiliaus, dabar juos taikyti gali ir prie kasdieninio minimalistinio stiliaus.

TAIP PAT SKAITYK: Svarbiausi rudeniškos mados elementai (foto)

Aksesuarai su „punk“ stiliaus elementais

Pankiškas stilius, nenuostabu, priimtinas ne kiekvienai merginai, kadangi asocijuojasi su grubiu, šiek tiek vyrišku stiliumi. Metas atsikratyti seno požiūrio, nes kniedėmis, spygliais, rokerišką įvaizdį imituojančiomis metalinėmis detalėmis, masyviomis grandinėmis dekoruotos apyrankės, kaklo ar plaukų papuošalai dabar derinami tiek prie kasdienio, tiek prie laisvalaikio, netgi elegantiško stilių! Svarbiausia nepersistengti renkantis papuošalų kiekį – gausiai savo kūną apkrovusi „punk“ aksesuarais nebeatrodysi stilingai net ir tuomet, jei dėvi plėšytus džinsus, aulinukus ir vilki odinę striukę.

Smulkūs ar sujungti žiedeliai

Kone kiekvienoje bižuterijos parduotuvėje rasi stendą, nukrautą smulkiais ir siaurais pavieniais arba sujungtais žiedais. Paskutinė ir gana greitai populiarėjanti žiedų tendencija – ant vieno piršto dėvimi 4–5 gana ploni, skirtingos apimties, tačiau derančių tekstūrų ir stilių žiedeliai. Iš mados neišeina ir dar viena, pastaraisiais sezonais vyravusi mada: du ar trys žiedeliai, sujungti šoninėmis briaunomis ir puošti vienu simboliu (kryželiu, akmenėliu ir pan.) ar užrašu.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip madas seka vilnietės? (foto)

Laikrodis – bent vienas!

Pastaruoju metu galima dažnai pastebėti merginas, ant vienos rankos turinčias po du laikrodžius. Tiesa, keli laikrodžiai dažniausiai derinami prie laisvalaikio įvaizdžio, tačiau tai nereiškia, kad kiti kombinavimo variantai yra blogi!
Taip pat nepamiršk, kad šiuo metu itin madingi brangiųjų metalų atspalvų laikrodžiai, kuriuos puošia metalinė, vyriško stiliaus ar kelis kartus aplink riešą apsivejanti ilga odinė apyrankė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis