Kokie batų elementai dabar stilingiausi? (foto)

Madinga – ne visuomet ir ne visoms gražu ar tinka, tačiau žinoti, kokie batelių elementai dabar madingiausi, tikrai pravartu. Juk stilingos smulkmenos dažnai atlieka pačių svarbiausių akcentų rolę!

Ploni ir smulkūs kulniukai po truputį grimzta užmarštin – dabar madingiausiu laikomas stambus, stabilus kulnas. Galbūt priprasti prie šios tendencijos paprasta bus ne visoms, tačiau bateliai su stambiu kulnu kur kas patogesni. Jei tai aukštakulniai – pakulnės aukščio beveik nepajusi, taigi, ir kojų kankinti nereikės. Toms, kurios ištikimos ploniems elegantiškiems kulniukams, derėtų gerai pagalvoti, ar verta ir toliau puoselėti šią tradiciją.

Jei iki šiol buvai pakvaišusi dėl aplikacijomis, gyvūnų kailį atkartojančiais raštais dekoruotų drabužius, tai dabar pats metas pradėti galvoti apie tokių batelių madą! Beje, šį rudenį atsikartoja neseniai atgimusi batelių su liežuvėliu tendencija!

TAIP PAT SKAITYK: Kokią aprangą darbui biure rinktis šį rudenį?

Be aulinukų lietingą rudenį neapsieina turbūt nei viena mergina. Tačiau šiemet stilingiausi – rokerišką stilių primenantys, stambiomis sagtimis, metaliniais elementais puošti auliniai bateliai. Beje, žvelgiant į ypač ilgų batų tendencijas – kelius siekiantys ir virš jų besitęsiantys ilgaauliai madingi dar nuo praėjusių metų.

Dvispalviai ar iš dviejų skirtingų medžiagų, jų tekstūrų pagaminti bateliai taip pat „ant bangos“: versta oda derinama su lakinėmis medžiagomis, oda su zomša ir pan. 

TAIP PAT SKAITYK: Kokie papuošalai šį rudenį madingiausi?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis