Rudeniška mada nebijančioms spalvų (nauja kolekcija)

Šiais metais bendrovė „Lindex“ ir Londone įsikūręs pasaulinio garso mados dizaineris Matthew Williamsonas suvienijo jėgas ir kartu renka lėšas kovai su krūties vėžiu. 10 procentų nuo visos kolekcijos pardavimų keliaus tiesiai į krūties vėžio tyrimų fondą, tad geresnio būdo pradžiuginti save ir tuo pačiu padėti kitoms moterims nė nesugalvosi!

Visame pasaulyje pripažintas dizaineris Matthew Williamsonas bendradarbiavo su „Lindex“ ir, išreikšdamas savo gerai atpažįstamą estetikos ir stiliaus pojūtį, sukūrė nepakartojamo dizaino moteriškų rūbų kolekciją. Šis raštų, puošmenų ir spalvų kaleidoskopo meistras įtraukė į ją visus pagrindinius savo kūrybos elementus. Šį rudenį „Lindex“ vykdomos Matthew Williamsono kampanijos veidas – pasaulinio garso modelis Karlie Kloss.

„Sutikdamas bendradarbiauti su „Lindex“, turėjau galimybę sukurti labiau prieinamą aukštosios mados drabužių liniją ir į savo pirkėjų būrį pritraukti dar vieną mada besidominčių moterų grupę, – dalijasi įspūdžiais Matthew Williamsonas. – Tuo pačiu man buvo svarbu išsaugoti kūrybinę laisvę, o „Lindex“ mielai su tuo sutiko. Taigi kartu mes sukūrėme kažką tikrai nepaprasto.“

Rezultatas – įspūdinga kolekcija moterims ir merginoms, pasižyminti visais mėlynos spalvos atspalviais, juoda spalva, ryškiai rožiniais elementais, raštų gausa ir puošmenomis iš karoliukų.

Matthew ją apibūdina kaip „šiuolaikinės moters privalomųjų drabužių“ kolekciją. Jis pasakoja įkvėpimo kažkiek sėmęsis iš „angliškosios rožės“, britų aristokratės, įvaizdžio: „Įsivaizdavau jauną damą, atvykusią ilgam savaitgaliui į ištaigingą užmiesčio vilą kažkur Anglijoje.“

Drabužiai iš šios kolekcijos puikiai tinka nešioti laisvalaikiu, vilkėti biure ar vakarinių renginių metu. Be Matthew Williamsono kolekcijos, „Lindex“ prekiaus ir specialiai šia proga sukurtais ir dizainerio pasirašytais marškinėliais su savitu užrašu „Show some love“ (liet. parodyk truputį meilės). Matthew Williamsono sukurta „Lindex“ kolekcija Vilniaus „Akropolyje“ ir interneto svetainėje www.lindex.com pasirodys spalio 4 d.

Daugiau stiliaus leidinio iliustracijų ir kolekcijos nuotraukų rasi „Lindex“ naujienų puslapyje.

Užsakymo nr.: PT_62327645

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis