Įvaizdžio gudrybės, kad atrodytum aukštesnė

Pasirinkusi tinkamą aprangą, avalynę bei kitus įvaizdžio elementus gali ne tik pabrėžti savo privalumus ar vizualiai pakoreguoti kūno formas, bet ir atrodyti aukštesnė, nei esi iš tikrųjų! Išmėgink kelias gudrybes, kurios vizualiai tavo ūgiui pridės bent kelis centimetrus.

TAIP PAT SKAITYK: Prie kokių drabužių dera ilgaauliai?

1. Platėjančios kelnės. Nuo kelių platėjantys džinsai ar kelnės sukuria ilgesnių kojų iliuziją. Bet super efektą pavyks išgauti tuomet, jei avėsi aukštakulnius, o jų viršų uždengs kelnių kliošas! Taip pat nepamiršk, kad prie platėjančių kelnių ar džinsų derinti reikia ne ilgesnį, nei liemenį dengiantį megztinį ar palaidinę.

2. Maxi ir mini sijonai. Tai, jog žemesnėms merginoms nedera nešioti ilgų sijonų, mat šie ūgį tik dar labiau sumažina, yra visiškas mitas. Maxi ilgio sijonas, žinoma, neturėtų būti sluoksniuotas ar klostuotas: sijonas turėtų būti lengvai krentantis, vientisas, tarsi sukuriantis tavo kūno formoms vertikalią liniją, padidinančią ūgį. Beje, dar aukštesnė atrodysi, jei ilgas sijonas beveik uždengs avimus platforminius batelius ar aukštakulnius.
Beje, jei nesi aukštaūgė mergina, tuomet turėtum rinktis super ilgus arba super trumpus sijonus bei sukneles. Vidutinis šių drabužių ilgis – tavo priešas.

3. Vienos spalvos drabužių derinys. Jei turi vienspalvių kombinezonų ar kostiumėlių kolekciją, tuomet pats metas traukti šiuos drabužius iš spintos! Vienspalvių drabužių derinys padės sukurti aukštaūgės merginos įspūdį. Jei atrodo, kad vienspalvių drabužių neturi, žvilgtelėk į drabužinę dar kartą – juodos spalvos kelnės ir megztinis joje tikrai turėtų atsirasti. O tam, kad stilius nebūtų itin klasikinis ar neatrodytų nuobodžiai, pasitelk spalvingus aksesuarus: šalį, liemens diržą, kaklo papuošalą ar ryškią rankinę.

4. Aukšto liemens drabužiai. Kelnės, šortai ar sijonas paaukštintu liemeniu ne tik padės sukurti aukštesnės merginos įspūdį, bet ir pabrėš tavo liemenį.

TAIP PAT SKAITYK: Ką apie tave išduoda rankinės nešiojimo įpročiai

5. Smailianosiai bateliai. Kadangi kasdien aukštakulniais gelbėti situaciją nebūtų itin patogi išeitis, avėk smailianosius batelius. Smailios batų noselės, regis, gana smulki įvaizdžio detalė, tačiau ji padės įgyvendinti kelių papildomų ūgio centimetrų misiją.

6. Suknelės ar kiti drabužiai, marginti vertikaliomis linijomis. Jokia naujiena, kad vertikalios linijos optiškai lieknina kūno formos. Tačiau toks drabužių raštas taip pat padės toms merginoms, kurios nori atrodyti aukštesnės, nei yra. Beje, medžiagos marginimas vertikaliomis linijomis dar ir labai madingas!

7. Trumpų plaukų šukuosena. Jei esi pasiryžus dėl tariamo didesnio ūgio netgi pasikeisti šukuoseną, tuomet turėtum savo plaukų priežiūros specialisto paprašyti, kad šis tavo plaukus nukirptų „Bob“ stiliumi. Iki smakro ar šiek tiek žemiau nukirpti plaukai atidengs dekoltė liniją ir pečius – tai padės atrodyti šiek tiek aukštesnei.

8. „V“ formos iškirptės. Drabužiai su gilia „V“ formos iškirpte sukuria lieknesnio ir ilgesnio liemens įspūdį. Juk aukštos merginos ne tik kojos ilgos!

9. Viršugalvyje surišti plaukai. Kad ir kaip juokingai skambėtų, tačiau viršugalvyje susisukusi kuodelį tikrai atrodysi šiek tiek aukštesnė! Beje, nepamiršk, jog nepakaks vieno drabužio, aksesuaro, vien šukuosenos, kad sukurtum didesnio ūgio iliuziją – teks derinti visas įvaizdžio detales. O, kalbant apie įvaizdžio detales, turėtum atsisakyti gigantiškų rankinių – jos misijos „esu aukšta mergina“ įgyvendinti, deja, nepadės...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis