Mados zonose „Design for life“ - dovanų idėjos ir vyrams

Gruodį kartu su šventiniu laikotarpiu prasidedantys svarstymai ką dovanoti artimajam gali apkartinti nuotaiką. Dažnai šia tema sunkiai bendrauja ir vyriškoji lytis, tad ieškančius išskirtinių idėjų gruodžio 9 dieną Vilniuje, gruodžio 16 dieną Kaune ir gruodžio 17 dieną Klaipėdoje lauks situaciją palengvinantys renginiai - Didžiosios kalėdinės mugės. LITEXPO , Žalgirio arenoje bei Švyturio arenoje lankytojus pasitiks ne tik kalėdiniams renginiams įprasti gaminiai, bet ir specialios mados zonos „Design for life“, kur lankytojų lauks ir stilingi gaminiai vyrams.

Mados zonose – nepamiršti ir vyrai

Gruodžio 9 dieną nuo 10-19 val. Vilniuje LITEXPO, gruodžio 16 dieną 10-16 val, Kauno Žalgirio arenoje, gruodžio 17 dieną 10-18 val. Klaipėdos Švyturio arenoje specialiose mados zonose „Design for life“ bursis išskirtiniai kūrėjai ir dizaineriai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Jau gerai visiems pažįstamoje mados aktualijas sutraukiančioje mados zonoje „Design for life“ kalėdiniu laikotarpiu rikiuosis ne tik kaip įprasta gausus asortimentas vyrams. Įprastai mažiau pasirinkimo turinti stiprioji lytis šįkart galės paganyti akis, atrasti savo trokštamus gaminius ar net čia pat rinktis dovanas.

Nuo aksesuarų iki žaismingų megztinių

„Design for life“ taps atvira vieta atrasti stiliaus perliukus ir mados aktualijas. Nemokamuose kalėdiniuose renginiuose vyrų dėmesį pritrauks mediniai laikrodžiai ir akiniai, rankų darbo apyrankės iš tikro gintaro, megzti šalikai, kepurės ar pirštinės, natūralios odos krepšiai, rankinės, kuprinės. Neliks abejingų ir kalėdinės tematikos megztiniams, o žavesį kels išskirtinės idėjos – kvepiančios konservuotos kojinės. Šmaikščia idėja užkrečianti detalė gali tapti tiek puikia stiliaus idėja, tiek išskirtine dovana.

Užsakymo nr.: PT_76546423

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis