Žavioji Erica Jennings tapo šventinės kolekcijos veidu

Lietuvių prekių ženklas „Sauths“ nepaliauja klienčių džiuginti specialiomis riboto leidimo kolekcijomis. Artėjant Kalėdoms pristato kartu su dainininke Erica Jennings sukurtą ypatingą, gražiausioms metų šventėms skirtą kolekciją.

Iki šiol kolekcijose dominavusį lietuvišką liną kūrėjai šventinei kolekcijai pakeitė aksomu, iš kurio pasiūtos suknelės ir kiti rūbai puikiai tiks moterims, šaltuoju metų laikotarpiu ieškančioms kuo pasipuošti.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Šios kolekcijos heroje ir mūza žavioji dainininkė Erica Jennings tapo tikrai ne atsitiktinai. „Ji – charizmatiška, atkakli, veikli, šilta ir moteriška asmenybė, puikiai atspindinti moterį, kuriai kuriame! Esame labai patenkinti mūsų tandemu, o nuolat spindinčios Ericos akys tiesiog kviečia šypsotis ir dar stipriau pajausti šį stebuklų kupiną laikotarpį!“ – pasakojo „Sauths“ komanda.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Šventinėje kolekcijoje siūlomi aukščiausios kokybės šilti lengvi merino vilnos megztukai ir kašmyro šalikėliai – svarbiausia, kad dėvėdama gaminį, klientė jaustųsi patogiai, pasitikėtų savimi bet kuriuo metu ir bet kokia proga. Dėvint naujosios kolekcijos derinius, nesukant galvos iš darbų galima vykti tiesiai į restoraną šventinei vakarienei, į teatrą ar su būriu draugų šėlti vakarėlyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis