Brangiausi ir idiotiškiausiais išvadinti 2017 m. dizainerių gamniai

Mados pasaulis už nemenkas sumas šlamančiųjų siūlo ne tik dieviško grožio haute couture sukneles, bet ir daiktus, kurių kartais neimtume ir už dyką. Štai garsių dizainerių daiktai, šįmet sulaukę itin prieštaringų vertinimų.

1. "MOSCHINO" TUALETINIS POPIERIUS IR RANKINĖ-KOJINĖ

Ant auksinės grandinėlės pakabintas tualetinio popieriaus rulonas su mados namų logotipu ir iš kojinės pagamintas vakarinis rankinukas - aksesuarai, pristatyti "Moschino" šių metų rudens ir žiemos kolekcijoje. Nei vieno jų kainos nerasi, nes abu buvo pagaminti tik podiumui.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

2. "MOSCHINO" SUKNELĖ-PLASTIKINIS MAIŠAS

Greičiausiai rankose ne kartą esi laikiusi plastikinį maišą, į kurį įmaunami iš valyklos pasiimti drabužiai. Būtent tokiu maišu siūlo puoštis ir humoro jausmu nesiskundžiantys "Moschino". Tokią suknelę-maišą gali įsigyti už kiek daugiau nei 600 eurų. Už šią sumą gausi visiškai perregimą maišą, papuoštą tik užrašais (beje, jis jau išparduotas).

Browns.com nuotr.

Vida Press nuotr.

3. "BIIS" ŠIUKŠLIŲ MAIŠAS

Juvelyriniais dirbiniais prekiaujantis ženklas "Biis" pristatė naujieną - odinį šiukšlių maišą. Žinoma, skirtas jis ne šiukšlių dėžei, o tavo daiktams, jį gali nešioti kaip kasdienę rankinę ar pirkinių krepšį. Tokios rankinės kaina nėra kukli, didelis krepšys kainuoja 360 eurų.

4. "BALENCIAGA" CROCSAI

Kadaise pasirodę guminiai "Crocs" batai taip išpopuliarėjo, kad juos ėmėsi padirbinėti kas netingi - crocsai tapo bendriniu batų modelį apibūdinančiu žodžiu. Ilgą laiką vadinti mados siaubu, dabar jie šturmuoja podiumus. Savo 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje prabangieji "Balenciaga" pristatė platforminius crocsus. Jei nori tokiais papuošti ir savo pėdutes, luktelėti reikės nebedaug - "Balenciaga" platformos parduotuvėse pasirodys 2018 m.

Vida Press nuotr.

5. "BALENCIAGA" IKEA STILIAUS KREPŠYS

Šie mados namai jau kurį laiką stebina ant podiumų rodydami visa, ką sutinkame kasdienybėje. Kitas jų apkalbėtas aksesuaras - mėlynasis parduotuvės IKEA krepšys. "Balenciaga" pasiuvo kone identišką krepšį, kurį galima įsigyti už maždaug 2 tūkst. eurų (IKEA krepšio kaina 0,49 Eur.). IKEA į tokį mados namų akibrokštą atsakė itin žaismingai. Jie išplatino atmintinę, kaip atskirti originalų "Frakta" krepšį.

Balenciaga.com nuotr.

6. "GUCCI" LATEKSINIAI ILGAAULIAI-KOJINĖS

Fetišo pasauliu alsuojantys "Gucci" ilgaauliai - drąsi idėja. Šie atrodo tarsi ilgos kūno spalvos kojinės, apautos raudonomis aukštakulnėmis basutėmis, kurias galima nuimti ir avėti atskirai. Anksčiau lateksinius "Gucci" batus buvo galima įsigyti už 1170 eurų, dabar jie nebeparduodami.

Bloomingdales.com nuotr.

7. "SAINT LAURENT" AUKŠTAKULNIAI RIEDUČIAI

Šie aukštakulniai riedučiai daugeliui pasirodė visiška beprotybė, juk ant tokių išsilaikyti neįmanoma. O ir nereikia - prie originaliųjų "Saint Laurent" batelių pritvirtinti ratukai tėra butaforija, jie tik dėl grožio. Efektingieji bateliai pasirodė rugpjūčio mėnesį, kainavo kiek daugiau nei 1 tūkst. eurų.

8. "VETEMENTS" DŽINSAI ATSEGAMU UŽPAKALIUKU

Vos pasirodę, kartu su ženklu "Levi's" sukurti "Vetements" džinsai tapo sensacija, jų nuotraukos instagrame pasipylė tarsi iš gausybės rago. Džinsai, kurių užtrauktukus galima nuo-iki atsegti ties sėdmenimis ar priekyje buvo išparduoti per savaitę, nors kaina gana kosminė - 1450 eurų (dabar parduotuvės jau papildytos).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis