Lietuviai dizaineriai pristatė savo kurtas vestuvines sukneles

Galbūt artėja išskirtinė diena, kai visas dėmesys bus skirtas tik tau, kai pasipuoši savo svajonių suknele. Ar jau turi ją? Ar jau žinai, kaip atrodysi per verstuves? Jei ne, pats metas pasidomėti, kokias vestuvines sukneles siūlo garsūs Lietuvos dizaineriai.

Dizaineriai Egidijus Rainys ir Viktorija Jakučinskaitė garsėja ypatingomis vestuvinėmis suknelėmis. Jie yra papuošę ne vieną žinomą Lietuvos nuotaką. Pavyzdžiui, šįmet E. Rainio kurta suknele per vestuves pasipuošė TV laidų prodiuserė Goda Skačkauskaitė, o V. Jakučinskaitės – Evelina Anusauskaitė-Young. Parodos „Išteku.lt“ lankytojai gali iš arti apžiūrėti naujausius šių dizainerių modelius.

E. Rainio vestuvinės suknelės, T. Vinicko nuotr.

Pasak E. Rainio, jis lieka ištikimas klasikai ir romantikai, tačiau naujojoje jo kolekcijoje yra ir kitokių modelių – puošnesnių. Kadangi, kaip sako Egidijus, vestuvės yra vienintelė proga, kai galima išskirtinai pasipuošti, nuotakoms nevertėtų baimintis ilgos baltos suknelės. Svarbus akcentas ir nuometas, jis moterį paverčia tikra nuotaka, papildo suknelę. E. Rainio pagal individualius užsakymus kurtos suknelės siuvamos tik iš natūralių audinių, tinkamiausias – šilkas.

E. Rainio vestuvinės suknelės, T. Vinicko nuotr.

Parodoje pristatytos Egidijaus suknelės žavi kruopščia apdaila ir precizika, šias puošia dailios gėlės, draperijos. Viena suknelių išsiskiria karališku siluetu.

E. Rainio suknelių ekspozicija, T. Vinicko nuotr.

Parodoje „Išteku.lt“ V. Jakučinskaitė įkurdino 3 skirtingas aplinkas, kuriose tam tikrą temą atspindinčios suknelės. Tarp jų ne tik naujai sukurti modeliai, bet ir dainininkės Evelinos Anusauskaitės-Young vestuvinė suknelė, kurią, kaip sako dizainerė, jos kūrė abi.

E. Anusauskaitės-Yong vestuvinė suknelė, T. Vinicko nuotr.

Viktorija teigia nekurianti kopijų, visuomet įsiklausanti į nuotakų norus. Kartais kartojasi detalės, siluetas, tačiau visa tai – kūrybinis braižas, kuris pritaikomas skirtingoms nuotakoms, tad kiekviena suknelė unikali.

V. Jakučinskaitė prie savo kurtų modelių, T. Vinicko nuotr.

V. Jakučinskaitės suknelių ekspozicija

Paroda „Išteku.lt“ vyks lapkričio 15-16 d. Vilniaus Rotušėje. Čia patarimus dalins įvairiausių sričių vestuvių specialistai, bus pristatytos naujausios tendencijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis