Sijonų TOP 10: tapk vakaro karaliene

Per šventes nori atrodyti kerinčiai, tačiau dar neatradai savo slaptojo ginklo? Nedvejodama ieškok išskirtinio sijono, kuris tave paverstų vakarėlio karaliene. Tai praktiškas ir stilingas drabužis, kurį galėsi derinti prie skirtingų apdarų ir kaskart susikurti naują įvaizdį.

Blizgu

Jaukios žiemos šventės ir audringi Naujieji be blizgučių neįsivaizduojami! Minioje svečių išsiskirsi vilkėdama žvyneliais siuvinėtą sijonėlį. Prie tokio derink mažiau į akis krentančią palaidinę, pavyzdžiui, tamsesnio audinio vienspalvę arba klasikinius baltus marškinius.

Sijonas "Mango", gamintojo nuotr.

Emma Stone segi "Burberry" sijoną, AP/Scanpix nuotr.

Metalas

Metalu žvilgantys drabužiai – viena karščiausių šio sezono tendencijų. Iš ko rinktis rasi be vargo: auksas, sidabras, žvilgantys barokiniai ar etnoraštai – sijonų variacijų gausu. Jei mėgsti mados iššūkius, prie tokio sijono gali derinti taip pat metalizuoto paviršiaus batelius. Tačiau puikiai atrodys ir juodi klasikiniai aukštakulniai.

Sijonas "Asos", gamontojo nuotr.

Sijonas "Zara", gamintojo nuotr.

Sijonas "Asos", gamintojo nuotr.

Drąsu

Turinčioms grakščias kojas siūlom puoštis mini sijonėliais. Drąsiai sekis blizgantį, siuvinėtą įvairiais raštais ar griežtesnį – odinį. Kad neatrodytum vulgariai, prie trumpo sijonėlio derink elegantiškus klasikinio stiliaus drabužius: šilkinę palaidinę, švarką, marškinius, taip pat neužsižaisk raštuotais apdarais ir aksesuarais.

Sijonas "H&M", gamintojo nuotr.

Sijonas "H&M", gamintojo nuotr.

Ryšku

Neabejotinai atsidursi dėmesio centre, jei segėsi ryškų sijoną, pavyzdžiui, geltoną, raudoną, mėlyną, ar kitos sodrios spalvos. Ieškok tiesaus arba kiek siaurėjančio, sijonas neturėtų būti perkrautas detalėmis, kuo švaresnis siluetas, tuo efektingiau atrodys spalva. Gali rinktis įvairius audinius, tiks ir dirbtinė oda, ir nėriniai, ir satinas. Prie spalvingo sijono derink neutralesnį viršų ir paprastesnius aksesuarus.

Sijonas "Asos", gamintojo nuotr.

Sijonas "Mango", gamintojo nuotr.

Hanneli Mustaparta, segi "Dior" sijoną, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis