Stiliaus patarimai apvalesnių formų merginoms

Apvalesnių kūno formų merginos gali atrodyti nerealiai seksualiai ir moteriškai, jei tik mokės pabrėžti savo kūno privalumus ir šiek tiek užmaskuoti trūkumus. Nepavadintum savęs lieknute? Tuomet šie patarimai kaip tik tau!

Ir įsidėmėk: tau reikia tokių drabužių, kurie puoštų figūrą, užuot tik dangstę tai, ko pati nenori matyti. Žmonės turi gėrėtis tavimi nė neužuosdami, kad tu gali nepatogiai jaustis savo tikrame kailyje.

* Rinkis tik nepriekaištingai sumodeliuotus drabužius. Didžiausia tavo sąjungininkė – kokybė. Beje, trikotažas, net pats geriausias, trikdantiems kilogramams maskuoti netinka.

* Nesirenk net šiek tiek per ankštais drabužiais. Menkiausia raukšlė nugaroje – ir visa tai, ką taip norėtum nuslėpti, išryškės.

* Nedėvėk per plačių, bet kaip krintančių drabužių, taip pat ampyro stiliaus suknelių. Verčiau sluoksniuok drabužius – išraiškingai ir proporcingai.

* Visada pridenk rankas. Rankovės turi būti bent truputį žemiau alkūnių, neprigludusios. Įdomiomis ilgio bei pločio proporcijomis, įmantria jų puošyba gali atitraukti dėmesį nuo tam tikrų figūros niuansų.

* Pamiršk smulkias detales: siaurus dirželius, piršto storio petnešėles, mažas sagutes, miniatiūrines kišenėles, delno dydžio rankines, beveik nepastebimus papuošalus, dirželines basutes, labai smulkų audinių raštą, kūdikišką rausvą bei pastelinę gelsvą spalvas. Visa tai pabrėžia figūros disproporcijas. Tau tinka dideli geros kokybės ir išskirtinio dizaino aksesuarai: rankinės, šaliai, skaros, papuošalai.

* Gali dėvėti gėlėtus, languotus, kitaip margintus drabužius. Stambūs, asimetriški raštai gali tapti puikiu puošybos elementu.

* Nekelsi didelio susižavėjimo bandymais akis nuo figūros nukreipti stiliaus chuliganizmu – gotiškais, pankiškais, kitokiais kraštutinumais. Tačiau jei tokia mada labai jau artima širdžiai, kai kuriuos elementus derink su tai, kas vadinama nepriekaištinga klasika. Tik jokiu būdu nesugalvok platokų klubų bei šlaunų slėpti haremo kelnėmis!

* Avalynę rinkis elegantiška aukštesne pakulne, tačiau ne plona kaip smeigtukas – bent dviejų pirštų pločio. Prie tokių batų tiks juodos, rusvos ar kūno spalvos smulkaus tinklelio kojinės ar pėdkelnės. Jų raštas optiškai siaurina kojas.

* Jei žūtbūt trokšti atrodyti lieknesnė, optiškai ilgink siluetą. Ne ne, ne ilgais sijonais. Tokie tau netinka. Idealus suknučių bei sijonų ilgis – ties kelių viduriu arba išsyk po jais. Patikimiausia rinktis tokios pat spalvos ar tono kelnes (sijoną ir pėdkelnes) bei avalynę.

* Viršutiniams drabužiams daugiau grožio suteiks tinkami apatiniai. Liemenėlė turi būti plačiomis petnešėlėmis bei tokia pat juosta, gerai laikyti krūtis. Lygi ar nėriniuota – čia jau skonio reikalas.

* Patogiausios kelnaitės – besiūlės, šortukų tipo. Svarbu, kad neįsispaustų į sėdmenų raumenis! O tos su juostele? Netinka! Kas kita – kūno linijas modeliuojantys apatiniai. Ypač kaip triko – iš tampraus audinio, gerai sumodeliuotais liemenėlės kaušeliais, dengiantys sėdmenis ir segami per tarpkojį.

* Tikrai nebūtinai tavo garderobe turi vyrauti juoda – tiks visos solidžios ryškios spalvos, tik pastelines palik manekenėms. Taip pat būtų neprašai aukštyn sukelti plaukus. Sutvarkyta šukuosena (kuo masyvesnė, tuo geriau), makiažas, manikiūras, akinama šypsena, tiesi nugara, grakšti eisena – ir kas ten puls priekabiai tyrinėti tavo figūrą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis