Kokias rankines dievina garsenybės?

Dauguma mūsų turime tą vienintelę, mylimiausią rankinę. Ji tinka prie įvairių drabužių, joje gausu visokiausių daiktelių ir be jos išeiti iš namų negalime. O kokias rankines dievina garsios moterys ir merginos? Kokių mados namų rankinės dominuoja Holivude?

„Celine“

Vienos populiariausių – mados namų „Celine“ lagaminėlio tipo rankinės. Jas lengva atskirti iš kitų: apverstos trapecijos forma, kišenėlė priekyje su užtrauktuku ir dvi dekoratyvios banguojančios linijos. Panašaus modelio tik skirtingų spalvų rankines turi aktorės Jennifer Garner, Kate Walsh, Hilary Duff, Kirstie Alley, Gwyneth Paltrow, Kylie Jenner, Nicole Kidman, Mischa Barton, manekenės Alessandra Ambrosio, Kate Upton ir dar daugybė kitų.

Rosie Fortescue, Hilary Duff, Kate Upton. AOP nuotr.

Reese Witherspoon, AOP nuotr.

Izabel Goulart, Kendall Kardashian, Ashley Tisdale. AOP nuotr.

„Chanel“

Rudenį pristatytoje „Chanel“ 2014 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje karaliavo nedidelės dėžutės formos delninės su grandinėle. Vienos pereinančių spalvų, kitos juodai baltos, dar kitos inkrustuotos perlais – garsenybės netruko jų pamėgti. Renginiuose jau ne viena spėjo pasirodyti rankoje glausdama mažutę „Chanel“ delninę.

"Chanel" 2014 m. pavasaris ir vasara. AOP nuotr.

Leigh Lezark, Jen Brill. AOP nuotr.

"Chanel" 2014 m. pavasaris ir vasara, aktorė Jessica Biel. AOP nuotr.

Be abejonės Holivudo moterys mėgsta ir klasikines dygsniuotas „Chanel“ rankines, nuo nedidelių, laikomų rankoje, iki primenančių apsipirkimų krepšius. Populiariausia spalva – juoda, bet drąsesnės, pavyzdžiui, aktorės Kiernan Shipka, Mary Kate, Blake Lively ir kitos nebijo ryškesnių. Žvaigždės noriai nešioja įvairius „Chanel“ rankinių modelius: „Flap Bag“, „2.55“, „Boy“ ir t.t.

Eva Longoria, AOP nuotr.

Kristin Cavallari, Taylor Spreitler, Chantelle Houghton. AOP nuotr.

Alicia Quarles, Harley Viera-Newton. AOP nuotr.

„Givenchy“

Garsenybės ypač pamėgo mados namų „Givenchy“ leopardų kailių raštu margintą „Antigona“ modelį. Ši rankinė kainuoja apie 3 tūkst. dolerių, tačiau jos gerbėjų netrūksta: atlikėjos Jessica Simpson, Beyonce, aktorės Liv Tyler, Khloe Kardashian. Vis dėlto dažniau žvaigždės renkasi iš ožiukų odos siūtus „Antigona“ modelius, populiariausios – juoda ir smėlio spalvos.

Liv Tyler, Kyle Richards. AOP nuotr.

Rosie Huntington-Whiteley, Jennifer Garner, Demi Lovato. AOP nuotr.

„Prada“

Šie mados namai – rankinių valdovai, „Prados“ rankinės vadinamos vienomis prestižiškiausių. Pramogų pasaulio veikėjas patraukė 2013-2014 m. rudens ir žiemos kolekcijoje pristatyta languota rankinė. Nors toks modelis ne vienam mados kritikui kėlė dvejonių dėl keistos išvaizdos, jį jau įsigijo manekenė Petra Nemcova bei aktorė Jennifer Garner. Taip pat garsenybės išdidžiai neša ir praėjusią vasarą išpopuliarėjusias baltos odos „Prada“ rankines.

Petra Nemcova, Jennifer Garner. AOP nuotr.

Miranda Kerr, Jessica Hart. AOP nuotr.

„Proenza Schouler“

Nuo kitų populiarumu Holivude neatsilieka „Proenza Schouler“ rankinės. Mėlynas „PS13“ modelis iš 2013 m. pavasario ir vasaros kolekcijos patraukė jaunos aktorės Dakotos Fanning dėmesį, su tokia pačia nesiskiria ir aktorė Jessica Chastain.

Jessica Chastain, AOP nuotr.

Tarp dažnai pastebimų ir modelis „PS1“, portfelį primenanti rankinė žaibiškai išplito tarp žinomų moterų ir merginų. Netrukus tinklinės mados ženklai ėmėsi kurti „PS1“ modelį primenančias rankines už kelis kartus mažesnę kainą (originalo kaina – apie 1,5 tūkst. dolerių).

Kelly Rutherford, Nicky Hilton. AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis