Nevykęs J. Roberts kombinezonas ir kitos „SAG Awards“ stiliaus nesėkmės

Rodos, aktorė Julia Roberts susipyko su stilistu: pastarosiose apdovanojimų ceremonijose ją persekioja stiliaus klaidos. Šį kartą ant „SAG Awards“ raudonojo kilimo demonstruotas rausvas kombinezonas vėl sulaukė kritikos.

J. Roberts apdovanojimų ceremonijai išsirinko mados namų „Valentino“ kombinezoną. Deja, apdaras netiko nei progai, nei aktorės figūrai. Nors prie skaisčiai rausvo kombinezono Julia derino masyvius sidabro auskarus ir puošnią „Roger Vivier“ delninę, tarp kitų žvaigždžių moteris atrodė nykiai.

Julia Roberts, Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Julia Roberts; AFP/Scanpix nuotr.

Stiliaus pojūčiu niekuomet negarsėjo atlikėja Mariah Carey, tad nenuostabu, kad ir ji „SAG Awards“ prašovė pro šalį. Ant raudonojo kilimo demonstruota juoda mini suknelė buvo tiesiog per trumpa ir neatitiko aprangos kodo. Tinklinės pėdkelnės, kurias mūvėjo M. Carey, įvaizdį suvulgarino.

Mariah Carey su vyru; Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Dar viena garsenybė, kuriai „SAG Awards“ ceremonijoje negailėta kritikos dėl aprangos – aktorė Cate Blanchett. Paprastai ji renkasi puikius apdarus, tačiau šį kartą vilkėta „Givenchy“ suknelė gražiai atrodė tik iš priekio. Žvelgiant iš šono, suknelės siluetas iškraipė aktorės figūrą: rodėsi, kad nuo kaklo žemyn krintančios draperijos maskuoja nėštumą.

Cate Blanchett; Reuters/Scanpix nuotr.

Tarp pasirinkusių netinkamas sukneles buvo ir daugiau aktorių: Mayim Bialik, Adepero Oduye, Alfre Woodard, Laura Carmichael, Sufe Bradshaw.

Mayim Bialik, Adepero Oduye. Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Alfre Woodard, Laura Carmichael, Sufe Bradshaw. AFP, AP/Scanpix nuotr.

Vienoms žvaigždėms nepasisekė dėl aprangos, kitoms – dėl šukuosenų. Apdovanojimų vakarą Natalie Dormer šukuosena sulaukė ne pačių geriausių atsiliepimų. 31 m. aktorė nusprendė, kad jaunatviškiau atrodys viename galvos šone išskutusi plaukus. Vis dėlto naujas įvaizdis nebuvo teigiamai įvertintas.

Natalie Dormer; AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis