10 metų senumo provokuojantis K. Minogue kombinezonas įkvėpė D. Versace

Kylie Minogue giriama už stiliaus pojūtį ir gebėjimą įvaizdžiu intriguoti gerbėjus. Kadaise prieštaringų atsiliepimų sulaukęs baltas Kylie kombinezonas šiandien jau tapo legenda. Legendą atrasti iš naujo nusprendė dizainerė Donatella Versace.

Dainininkė K. Minogue singlo „Can't Get You Out Of My Head“ muzikinį vaizdo klipą pristatė daugiau nei prieš 10 metų. Čia ji nusifilmavo vilkėdama atvirą kombinezoną, kuris akimirksniu sulaukė atgarsio: drąsu, seksualu, vulgaru, modernu. Šį baltą apdarą sukūrė dizainerė Fee Doran, o vaizdo klipui parinko tuometinis Kylie stilistas Williamas Bakeris. Provokuojantį kombinezoną jis apibūdino kaip tyrą, bet tuo pat metu ir gašlų.

Baltas K. Minogue kombinezonas, AOP nuotr.

„Can't Get You Out Of My Head“ vaizdo klipas:

Šįmet į K. Minogue vilkėtą kombinezoną atsigręžė italų dizainerė D. Versace. Jos naujausioje 2014 m. pavasario ir vasaros aukštosios mados kolekcijoje demonstruoti apdarai priminė legendinį kombinezoną. Drabužiai buvo siūti iš šlapio efekto gracingai krintančių audinių, juos puošė dideli gobtuvai, gilios iškirptės. Taip pat „Versace“ kolekcijoje susijungė futurizmas ir seksualumas – tai, kas vyravo ir K. Minogue dainos „Can't Get You Out Of My Head“ vaizdo klipe.

Baltas K. Minogue kombinezonas, AOP nuotr.

"Versace" 2014 m. pavasario aukštosios mados modelis, SIPA/Scanpix nuotr.

"Versace" 2014 m. pavasario aukštosios mados modelis, SIPA/Scanpix nuotr.

Toks dizainerės žingsnis – neįprastas sprendimas, juk dabartinė jos mūza ir reklaminis mados namų „Versace“ veidas yra Lady Gaga. Ne paslaptis, kad dizainerių mūzos naujausių kolekcijų modelius perkelia ir į sceną, taigi, ar sceninius Lady Gagos kostiumus papildys provokuojantys K. Minogue analogai?

Lady Gaga ir Donatella Versace, AOP nuotr.

„Versace“ 2014 m. pavasario ir vasaros aukštosios mados kolekcija:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis