Mylimiausias žvaigždžių dizaineris E. Saabas pristatė vakarinių suknelių kolekciją

Dizainerio Elie Saabo kolekcija – viena laukiamiausių Paryžiaus aukštosios mados savaitėje. Talentingo kūrėjo sukneles dievina garsenybės, kiekviename raudonojo kilimo renginyje galime išvysti bent kelis mados namų „Elie Saab“ apdarus, nuo prašmatnių suknių iki kombinezonų.

Šį kartą 2014 m. pavasario ir vasaros haute couture kolekcijoje pristatytos suknios išsiskyrė švelnia spalvine gama ir žvilgesiu. Lengvi perregimi audiniai buvo nusagstyti kristalais, siuvinėti blizgiomis gėlėmis, suknelės išryškino manekenių figūras, pabrėždamos jų trapumą.

"Elie Saab", SIPA/Scanpix nuotr.

"Elie Saab", SIPA/Scanpix nuotr.

"Elie Saab", SIPA/Scanpix nuotr.

Manekenės podiumu žengė lengvai lyg nimfos, deja, neišvengta nesėkmės. Viena mergina, pristatydama kolekciją, užkliuvo už ilgos suknelės ir neišlaikiusi pusiausvyros suklupo. Vėliau susijaudinusi manekenė žengdama dar kelis kartus susvirduliavo.

Kolekcija vaizdo klipe:

Artėja „Grammy“ apdovanojimai ir „Oskarų“ ceremonija, tad žvaigždės greičiausiai jau spėjo nusižiūrėti patinkantį apdarą. Spėjama, kad apdovanojimuose iš šios „Elie Saab“ kolekcijos išvysime princesiškas gėlių žiedlapiais nusagstytas suknias, taip pat elegantiškas raudonas ir bent vieną nakties juodumo.

"Elie Saab", Sipa Press/Scanpix nuotr.

"Elie Saab", SIPA/Scanpix nuotr.

"Elie Saab", SIPA/Scanpix nuotr.

Daugiau kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis