Pavasario batelių medžioklė: kokių ir kur ieškoti?

Ženk į pavasarį stilingais žingsniais, tegul tavo kojas puošia madingiausi šio sezono bateliai. Jei esi elegancijos ir patogumo gerbėja, dairykis romantiškų balerinų tipo batelių, jei patinka griežtesnis įvaizdis – vyriško stiliaus suvarstomų ar sportinių. Glamūro gerbėjoms dizaineriai siūlo puoštis metalu spindinčiais arba pastelinių spalvų aukštakulniais.

Balerinų tipo bateliai

Net neabejojame, kad balerinų tipo bateliai pavasarį ir vasarą yra populiariausi. Jie ne tik patogūs, nevargina pėdų, bet ir puikiai tinka tiek prie laisvalaikio, tiek prie dalykinio stiliaus. Šįmet nepraeik pro šalį, pamačiusi lakuotos odos batelius, atkreipk dėmesį į pastelinius atspalvius, vis dar madingi ir lygiapadžiai su liežuvėliu ar smailesne nosele.

Bateliai "Cafe'Noir", 138 Lt; "Penelope", 172 Lt, yoox.com

Bateliai "Kenneth Cole Reaction", 160 Lt, nordstrom.com; "Asos", 117 Lt, asos.com

Bateliai "New Look", 46 Lt; "Asos", 117 Lt, asos.com

Vyriško stiliaus bateliai

Jei mieliau renkiesi ne suknelę, o kelnes – ieškok vyriško stiliaus avalynės. Suvarstomus arba susegamus batelius merginoms bei moterims siūlo garsūs mados namai: „3.1 Phillip Lim“, „Rodarte“, „Alexander Wang“, „Just Cavalli“ ir kiti. Tačiau nebijok tokių avėti ir prie suknelės ar sijono, kontrastingi deriniai šį pavasarį vieni madingiausių.

Bateliai "London Rebel", 125 Lt, asos.com; "King", 86 Lt, yoox.com

Basutės

2014 m. pavasarį ir vasarą vyrauja romėniškų, metalinėmis detalėmis puoštų, sandalų tendencija: „Valentino“, „Dolce & Gabbana“, „Donna Karan“. Tačiau madingos ir elegantiškos susagstomos dirželiais ar sportiškos pilnapadės basutės masyviu padu.

Basutės "TopShop", 117 Lt, topshop.com; "Lafayette", 169 Lt, yoox.com

Aukštakulniai

Nors šį sezoną dizaineriai daugiausia dėmesio skiria lygiapadžiams, aukštakulniai bateliai taip pat neapleidžia podiumų. Rinktis yra iš ko: žvilgantys metalu, sudurti iš skirtingų spalvų odos, ryškiaspalviai, pastelinių atspalvių, taip pat siūti iš egzotiškų odų. Gali dairytis batelių ir masyvia, ir siaura pakulne, ir smailia ir apvalia nosele, ir segamų ties čiurna, ir įsispiriamų – madingi patys įvairiausi.

Aukštakulniai "Asos", 94 Lt; "Asos", 135 Lt, asos.com

Aukštakulniai "TopShop", 257 Lt; "TopShop", 243 Lt, nordstrom.com

Aukštakulniai, "Asos", 58 Lt, asos.com; "TopShop", 166 Lt, topshop.com

Aukštakulniai "TopShop", 83 Lt; "Topshop", 200 Lt, topshop.com

Sportiniai bateliai

Laisvalaikio stiliaus gerbėjoms pasisekė – sportinė avalynė yra šio sezono karalienė. Net aukštosios mados kolekcijose modeliai prie vakarinių suknelių avėjo sportinę avalynę. Jei nori, kad kojos atrodytų plonesnės, ieškok sportinių batelių su paslėpta platforma, madingi ir storapadžiai, ir sportinė avalynė su auliuku.

Sportiniai bateliai "Nike", 180 Lt, asos.com; "Manas", 173 Lt, yoox.com

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis