10 Taylor Swift stiliaus taisyklių pavasariui (FOTO)

Dainininkė Taylor Swift išsiskiria ne tik talentu, bet ir stiliaus pojūčiu. Mergina šauniai derina kantri ir eleganciją, ji dievina pavasariškas sukneles ir pripažįsta, kad sunkiai atsispiria blizgučiams. Šį kartą – 10 Taylor pastebėjimų apie madą, kurie pravers ir tau.

1. Atlikėja sako, kad romantiški nėriniai suteikia ypatingą žavesį ir atskleidžia moteriškumą. Jos spintoje gausu nėriniuotų palaidinių, suknelių ar nėrinių krašteliais apsiūtų sijonų.

Taylor Swift, AOP, AP/Scanpix nuotr.

2. Kiekviena mergina turėtų įsigyti bent vieną gėlėmis margintą suknelę: „Gėlėtas sukneles dievinu! Jas vilkiu ir laisvalaikiu eidama apsipirkti, ir įvairiuose renginiuose.“

Taylor Swift, Sipa Press/Scanpix, AOP nuotr. Suknelė "Promod", 149,90 Lt, PROMOD, A. Balvočiaus nuotr.

3. „Dažniausiai, kai nežinau, ką vilkėti, renkuosi patikrintą variantą – laisvą palaidinę ir džinsus arba šortus. Toks derinys išgelbėja visuomet“, – kaip išvengti „neturiu, kuo apsirengti“ problemos atskleidžia Taylor.

Marškiniai "Promod", 149,90 Lt; Palaidinė "Promod", 129,90 Lt, PROMOD, A. Balvočiaus nuotr.

4. T. Swift pabrėžia ir aksesuarų svarbą: „Renkuosi elegantiškas rankines, jos mano stiliui suteikia subtilumo, tačiau turiu ir nemažai kaubojiškų aksesuarų, nuo rankinių iki aulinukų. Kantri atlikėjai jie privalomi!“

Taylor Swift, AOP nuotr. Palaidinė "Promod", 129,90 Lt; Džinsai "Promod", 149,90 Lt; Rankinė "Promod", 149,90 Lt, PROMOD, A. Balvočiaus nuotr.

5. Apie proporcijas ir siluetus: „Jei mūviu siaurus džinsus (juos mėgstu labiausiai), renkuosi laisvai krintantį megztinį arba palaidinę, jei segiu platų sijoną, palaidinė būna prigludusi – skirtingi siluetai padeda pabrėžti figūrą, neatrodyti per seksualiai ar lyg maišui.“

6. Taylor sako, kad gerai atrodytum, privalai žinoti savo figūros pranašumus ir trūkumus: „Man pasisekė – turiu ilgas kojas, tad jas ir demonstruoju. O visa kita tegul lieka paslaptyje.“

Taylor Swift, Reuters/Scanpix nuotr.

7. Apie madą: „Žinoma, stebiu naujausias kolekcijas, seku tendencijas, tačiau jas prisitaikau savitai, aklai nekopijuoju. Šįmet jau pasirūpinau džinsiniais drabužiais: šortais, suknelėmis, džinsais – tai mano laisvalaikio stiliaus pagrindas.“

Džinsinė suknelė "Promod", 149,90 Lt; Batai "Promod", 269,90 Lt; Džinsai "Promod", 149,90 Lt, PROMOD, A. Balvočiaus nuotr.

8. Atlikėja mėgsta folk stiliaus ir laiko patikrintos elegancijos derinius. Ji sako, kad savitą stilių atrasi tuomet, kai įvaizdžio kūrimas taps smagiu žaidimu.

9. „Nepraleižiu progos pasipuošti, mėgstu blizgučius. Renginiuose dažnai vilkiu žėrinčias sukneles, o kasdienai blizgučius atstoja, pavyzdžiui, karoliukais siuvinėta juostelė ant galvos. Nereikėtų varžyti kūrybingumo, mėgstu ir pati pasigaminti vieną kitą aksesuarą“, – ragina kūrybos imtis Taylor.

10. Taylor iš kitų pramogų pasaulio gražuolių išsiskiria ūgiu (1.78 m), aukštaūgėms merginoms ji pataria mylėti save ir drąsiai avėti aukštakulnius, nes ūgis – ne trūkumas.

Atrodyk kaip žvaigždė – parduotuvėse „Promod“ rasi stilingų pavasariškų drabužių bei aksesuarų iš naujausių kolekcijų!

Užsakymo nr.: PT_64510674

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis