5 klaidos, kurias daro nuotakos ieškodamos vestuvinės suknelės

Tos vienintelės suknelės paieškos – vienas maloniausių ruošimosi vestuvėms etapų, deja, neretai jis sukelia ir nereikalingą stresą. Sužinok, kokias klaidas dažniausiai daro būsimos nuotakos, ieškodamos savo išsvajotos vestuvinės suknelės. Tegul paieškos tampa malonumu ir terapija, o ne galvos skausmu.

Laikas

Prieš leisdamasi į vestuvinės suknelės paieškas, turi žinoti datą, kada vyks tuoktuvės ir vietą, kur vyks ceremonija. Galbūt turi ir būsimos šventės stilistinę viziją? Juk intymioms vestuvėms jūros ar vandenyno pakrantėje tiks visai kitokia suknelė, nei santuokai maldos namuose. Specialistai vestuvinės suknelės paieškas pataria pradėti iki vestuvių dienos likus maždaug 6 mėnesiams. Tuomet būsi tikra, kad liks pakankamai laiko ne tik paieškoms, bet ir nuomonės keitimui, pataisymams ar suknelės siuvimui pagal užsakymą. Kartais (dažniau vasaros metu) vestuvinių suknelių salonuose bei dizainerių butikuose laukia būsimų nuotakų eilės, tad nepamiršk rezervuoti susitikimo laiko iš anksto.

Vertintojai

Neretai nuotakos, ieškodamos tobulos suknelės, pasitiki ne tik savo skoniu, bet ir teiraujasi artimųjų nuomonės. Į vestuvinių suknelių saloną atsivesk tik tuos žmones, kurių nuomonė tau tikrai svarbi. Susikviesti visą gvardiją vertintojų (mamą, tėtį, seseris ar brolius, drauges, tetas, pusseseres ir t.t.) – dažna klaida. Kuo daugiau vertintojų, tuo daugiau ir prieštaringų nuomonių, apsunkinsiančių tavo pasirinkimą.

Biudžetas

Būk realistė planuodama, kokį biudžetą gali skirti vestuvių įvaizdžiui. Jei radai suknelę, kuri be galo patinka, tačiau netelpa į tavo galimų išlaidų rėmus, nebijok paklausti, kokią nuolaidą galima pritaikyti – kiekvienas save gerbiantis prekiautojas padarys viską, kad nuotaka iš jo salono išeitų laiminga. Taip pat nepamiršk, kad jei pirksi ar nuomuosies brangesnę suknelę nei planavai, pasispausti teks ties kitomis detalėmis. Juk kainuos ne tik suknelė, bet ir jos pataisymas, aksesuarai, bateliai, nuometas, apatinis trikotažas.

Shutterstock nuotr.

Įsitikinimas

Esi įsitikinusi, kad nori tam tikro silueto suknelės? Šaunu, nes turi viziją – suknelę išsirinkti bus lengviau, tačiau nereikėtų žūtbūt prisirišti prie vienos idėjos. Gali būti, kad konsultantė arba dizaineris tau pasiūlys siluetą apie kurį net nepagalvojai, o šis tiks kur kas labiau nei tas, apie kurį svajojai. Tad būk atvira rekomendacijoms ir nebijok išbandyti ir kitų pasiūlymų.

Slaptas ginklas

Nepamiršk tinkamo apatinio trikotažo. Galbūt išsirinkai fantastišką suknelę, tačiau akimirksniu ją sugadinsi, jei vilkėsi prastus apatinius. Jie turi ne tik idealiai tikti tavo kūno linkiams, juos patobulinti, bet ir būti tinkamos spalvos, audinio. Taigi, ruošdamasi vestuvėms pasirūpink neeiliniu apatiniu trikotažu, jis tavo slaptasis ginklas!

O dabar pasisemk idėjų savo vestuvių įvaizdžiui iš dizainerių Zaco Poseno bei Carolinos Herreros naujausių vestuvinių suknelių kolekcijų:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis