8 šio sezono džinsų tendencijos

Jei apsidairytum gatvėje, greičiausiai pastebėtum, kad populiariausias drabužis – džinsai. Kas mūvi džinsines kelnes, kas vilki švarkelį ar džinsinę suknutę. Šį sezoną džinsai taip pat karaliauja ir madoje.

Pavasarį itin populiarios šviesios spalvos, tad šviesėja ir džinsisnis audinys. Madingi tarytum nunešioti, išblukę džinsai ar balinti, taip pat balti ir pastelinių atspalvių (rausvi, mėtų, žydri). Anksčiau must have buvo siauručiai, kojas pabrėžiantys, o šiandien dizaineriai podiumus užpildė apsmukusiais boyfriend modeliais. Prie tokių gali derinti laisvalaikio batelius ar elegantišką aukštakulnę avalynę – puikiai tiks ir viena, ir kita.

Mėgsti drabužius tobulinti pati? Tuomet nė nedvejodama perdaryk jau pabodusiu džinsus. Šįmet madingi dekoruoti pačiais įvairiausiais būdais: siuvinėti karoliukais, žibučiais, brangiųjų akmenų imitacijomis, aplikacijomis, puošti džinsiniais ar kito audinio lopais, kutais. Vis daugiau dizainerių siūlo rinktis marginto džinso audinį. O toms, kurioms visa tai atrodo per įmantru, tereikia nebijoti patobulinti džinsus juos įplėšus. Plėšytus džinsus mielai mūvi ir Holivudo garsenybės: Hilary Duff, Jessica Alba, Eva Longoria, Kate Hudson, dar galybė kitų.

8 karščiausios šio sezono džinsų tendencijos:

1. Balta spalva

Miranda Kerr, AOP nuotr.

2. Boyfriend džinsai

Gatvės mada, AOP nuotr.

3. Margintas džinsas

Gatvės mada, AOP nuotr.

4. Siuvinėjimai ir aplikacijos

Lea Seydoux, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Gatvės mada, Sipa Press/Scanpix nuotr.

5. Džinso ar kito audinio lopai

Gatvės mada, AOP nuotr.

6. Plėšyti džinsai

Hilary Duff, gatv4s mada, AOP ir Sipa Press/Scanpix nuotr.

7. Kombinezonas

Julianne Hough, AOP nuotr.

January Jones, AOP nuotr.

8. Džinsiniai šortai

Rihanna, AOP nuotr.

Shenae Grimes su vyru Joshu Beechu, Caroline Flack, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis