COSMO vestuvės: patys madingiausi vestuvinių suknelių modeliai

Galime tik nuoširdžiai pasidžiaugti už nuotakas, kurioms vestuvinės suknelės paieškos netapo didžiausiu galvos skausmu. Visoms kitoms belieka palinkėti kantrybės ir nuoseklumo 3 žingsnių „Misija - suknelė“ plane:

1) Suprasti, ko pati nori
2) Išsiaiškinti, kas tau tinka
3) Surasti tą vienintelę

Nors šį kartą kalbėsime apie vestuvinių suknelių tendencijas, vis dėlto merginoms norime patarti: ne, viskas, kas madinga, kiekvienai tinka. Todėl per savo vestuves madų vėjų geriau nesivaikyk.

Spalvų srityje akivaizdžių permainų nesimato. Baltos suknelės vis dar populiarumo viršūnėje, tačiau nesuklysi pasirinkusi kitus švelnius pastelinius atspalvius: smėlinį, pilkšvą, melsvą... 2014 metais taip pat madingos baltos suknelės, dekoruotos juodomis detalėmis. Norinčioms kažko neįprasto - tai būtų įdomus, bet ne per daug iššaukiantis variantas.

Kalbant apie suknelių ilgius, 2014 metais madingos tiek klasikinės ilgos, tiek ir paskutiniu metu išpopuliarėjusios trumpos suknelės. Ganėtinai dažnai matomas ir universalusis variantas - suknelės, kurių ilgasis sijonas nusisega, taigi po oficialios vestuvių dalies galėsi jaustis visiškai laivai ir šokti iki paryčių.

Tikriausiai visoms labiausiai rūpintis dalykas - siluetas. Pačioje viršūnėje jau kelerius metus laikosi undinėlės tipo suknelės, praplatėjančios nuo kelių ar net šiek tiek žemiau jų.

Prabangiosios „princesės“ stiliaus suknelės savo pozicijų taip pat neketina užleisti. Tiesa, 2014 metais dizaineriai siūlo rinktis paprastesnius, detalėmis neperkrautus modelius.

Dar vienas madingas variantas - uždaro tipo suknelės, su rankovėmis. Labai tinkamas pasirinkimas toms, kurios svajoja apie suknelę be petnešėlių, tačiau nedrįsta tokios vilkėti. Permatomos lengvų nėrinių rankovės atrodo išties elegantiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis