COSMO vestuvės: įsimintiniausios trumpos garsenybių vestuvinės suknelės

Įsivaizduoji, kad vestuvinė suknelė turi būti balta kaip gulbės ir ilga. Visai ne. Baltas sukneles baigia išstumti dramblio kaulo spalvos ir rožinės, o ilgis vis dažniau trumpinamas.

Trumpos vestuvinės suknelės itin populiarios buvo prieš penkiasdešimt metų. Tada daugelis žymių moterų nedvejodamos rinkosi madingas sukneles iki kelių.

Šiandien įžymybės vestuvėms puošiasi ilgomis, dažnai žemę šluojančiomis sukniomis. Tik kelios maištininkės išdrįso paminti šią nerašytą taisyklę. Labiausiai nuskambėjo aktorė Keira Knightley, vestuvėms pasirinkusi „Chanel“ suknelę, kurią jau kartą buvo vilkėjusi. Trečioji Paulo Mccartney žmona taip pat rinkosi gana kuklią podukros Stellos Mccartney kurtą suknelę iki kelių. Turtinga tuštutė Tamara Ecclestone vestuvėms derino trumpą kreminę suknelę ir aukso spalvos batelius.

Lietuvos garsios moterys kur kas drąsesnės. Jos ilgas gražias kojas drįsta demonstruoti kur kas dažniau. Tikriausiai žymiausią trumpą vestuvinę suknelę vilkėjo Liepa Kiauleikytė-Rimkevičienė. Juozo Statkevičiaus kūrinį iki šiol kopijuoja jei ne nuotakos, tai pamergės.

Liepą Kiauleikytę iki altoriaus palydėjo tėvas
Liepą Kiauleikytę iki altoriaus palydėjo tėvas
D.Tunkūno nuotr.

Jei labai norisi, bet nedrąsu per vestuves vilkėti trumputę suknelę, gali pasiskolinti idėjas iš Simonos Nainės arba Oksanos Pikul-Jasaitienės vestuvių. Simonos Nainės apnuogintas kojas pridengė ilgas suknelės šleifas, o Oksanos Pikus mini suknelė bažnyčioje buvo pridengta ilgu permatomo šifono sijonu.

DELFI / Tomas Vinickas
DELFI / Kiril Čachovskij

Jei ieškai netradicinio varianto, dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus pimosios žmonos Salomėjos suknelės taps tikru įkvėpimu. Nuotakai margą suknelę sukūrė pats jaunikis, o vietoj tradicinio nuometo užrišo milžinišką skarą.

A.Didžgalvio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis