J. P. Gaultier kurtus drabužius netrukus galės įsigyti kiekviena

Garsus prancūzų dizaineris Jeanas Paulis Gaultier jau rudenį pristatys kolekciją, kurios kūrinius galės įsigyti kiekviena mados gerbėja, kuriai rūpi ne tik mados naujienos, bet ir moterų sveikatos problemos. Dalis pelno, gauto už kolekcijos kūrinius, bus skirta moksliniams krūties vėžio tyrimams paremti.

Švęsdama savo veiklos 60-metį mados pramonėje, bendrovė „Lindex“ 2014 m. rudens kolekciją kurs drauge su vienu garsiausių ir ryškiausių dizainerių Jeanu Paulu Gaultier. „Tai puiki proga sukurti kolekciją, kurioje bus užslėpta daugybė mano naudojamų kodų ir kuria galėsiu prisidėti prie kovos su krūties vėžiu. Manau, kad radau puikų reikiamų elementų derinį. Kolekcija bus drąsi, elegantiška ir stipri“, – teigia J. P. Gaultier.

Rudenį ketinama įspūdingai paminėti šio prekių ženklo praeitį, dabartį ir ateitį. Į šventę, kurios dalimi dėl bendrai sukurtos kolekcijos jau tapo dizaineris J. P. Gaultier, bus pakviesta ir gausybė kitų svarbių svečių.

Jeanas Paulis gaultier, Maja Flink/ Lindex nuotr.

„Mums didelė garbė jubiliejaus proga dirbti su tokia iškilia mados asmenybe. J. P. Gaultier prekių ženklui būdinga veržli energija ir pasitikėjimas savimi ir tai visiškai atitinka mūsų vertybes bei ateities tikslus“, – mintimis dalijasi „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

Kolekciją sudaro moteriški ir vaikiški drabužiai, aksesuarai, apatinis trikotažas. Rinktinėse parduotuvėse ir interneto svetainėje ši kolekcija bus pristatyta 2014 m. spalio 8 d., o 10% pelno, uždirbto prekiaujant šia kolekcija, bus skirta moksliniams krūties vėžio tyrimams paremti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis