ĮVERTINK: paskelbti "Mados injekcijos" laimėtojai (pamatyk visas kolekcijas)

Vilniaus lokomotyvų remonto depo 2-ajame aukšte įvyko jaunųjų dizainerių konkurso „Mados injekcija“ finalas.

Konkurso metu 14 dizainerių ant podiumo pristatė savo išskirtines kolekcijas, iš kurių komisija išrinko tris nugalėtojus. Laureatų kolekcijas galėsime pamatyti ant „Mados infekcijos” podiumo 2018-aisiais.

T. Stuko nuotr.

Finaliniame renginyje savo kolekcijas pristatė dizaineriai iš Lietuvos ir kaimynės Latvijos: Melita Rus, Domantas Šmaižys, Inga Skripka, Iveta Vecmane (Latvija), Justas Vonžodas, Reda Paula, Rūta Lendraitytė, Karolina Kvedaraitė, Viktorija Zajac, Rimantė Rimgailaitė, Danuta Šimelytė, Milda Grikšaitė, Adelė Žilinskaitė bei kūrybinė Lauros Kunciūtės ir Marijos Garnak komanda.

Jubuliejinio konkurso nugalėtojais ketvirtadienio vakarą buvo paskelbti Domantas Smaižys, Rūta Lendraitytė ir latvė Iveta Vecmane.

T. Stuko nuotr.

Domanto Smaižio kolekcija, T. Stuko nuotr.

Rūtos Lendraitytės modelis, K. Pansevič nuotr.

Ivetos Vecmanes modeliai, T. Stuko nuotr.

Šių metų konkurso tema – laikas. Kiekvienas kūrėjas šią temą interpretavo savaip: vieni drabužius siejo su dokumentika, sugrįžo į prosenelių gyvenimo laikotarpį, o kiti drabužius siejo su šiandieninio pasaulio aktualijomis ir pasaulinėmis problemomis, vidiniais išgyvenimais. Dalyviai turėjo pristatyti po 5 modelius, kuriuos vertino komisija. Atsižvelgta į kolekcijos atlikimo kokybę, idėjos aktualumą, novatoriškumą ir konceptualumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis