3 mitai apie drabužių pirkimą internetu

Drabužių pirkimas internetu jau senokai nėra tabu - lietuvės ir lietuviai aprangą taip perka dažniau, nei kaimyninių šalių gyventojai. Nepaisant to, tarp mūsų vis dar gajūs mitai, kurie dažnai sustabdo nuo sprendimo įsigyti norimą suknelę ar batus sėdint prie kompiuterio.

Laimėk 5349 litus apsipirkimui internetu! Spausk ČIA ir dalyvauk konkurse.

Pirmasis mitas – nejauku pirkti drabužius jų net nepasimatavus
Kiekviena mėgstame drabužių parduotuvėje juos matuotis. Internetu to padaryti negalime, todėl daug žmonių vengia drabužius pirkti matydami tik jų nuotrauką ir aprašymą. Iš tiesų, internetu įsigytą drabužį galima matuotis namuose, o nepatikus – grąžinti jį. Dauguma interneto pardavėjų žino apie savo klientų nerimą ir skiria didelį dėmesį greitai veikiančiai ir efektyviai prekių grąžinimo sistemai. Štai, mokėjimo būdas internete „Sving“ suteikia 45 dienų mokėjimo už prekes atidėjimą. Kitaip tariant, galima užsisakyti kelias sukneles, jas matuotis ir vėliau mokėti tik už patikusias.

Antrasis mitas – internete parduodami nekokybiški daiktai
Šis mitas kyla dėl dviejų priežasčių: reguliariai spaudoje nuskambančių istorijų apie prastos kokybės daiktus, užsisakytus internetu bei internetinių parduotuvių kainų, kurios yra gerokai žemesnės už įprastinių. Tiesa tokia, jog prastos kokybės prekė pasitaiko vienai iš tūkstančių, o žiniasklaida juk nerašys apie sėkmingą apsipirkimą, kuomet klientas liko patenkintas preke. Internete kainos yra žemesnės dėl vienos priežasties – internetinėms parduotuvėms nereikia mokėti didelių parduotuvių išlaikymo mokesčių, joms reikia ir mažiau darbuotojų. Būtent tai ir sumažina prekės kainą.

Trečiasis mitas – internetu pirkti nesaugu
Spėjame, kad šis mitas atsirado kartu su internetinės prekybos pradžia, kuomet žmonės į tai žiūrėjo nepatikliai. Panaši situacija buvo ir su elektronine bankininkyste, kurios saugumu dabar abejoja tik vienas kitas. Internetinio pirkimo saugumą užtikrina kelių lygių apsaugos sistemos, o Jūsų kortelės duomenis mano tik ją išdavęs bankas, o ne pardavėjas. Jei ir tai neįtikina, yra būdų atsiskaityti už prekes ir nenurodant banko duomenų. Pavyzdžiui, su mokėjimo būdu internete „Sving“ pirkimui užtenka nurodyti el.paštą ir SMS žinute gautą patvirtinimmo kodą.

Užsakymo nr.: PT_65003959

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis