Festivalių mada: kokius daiktus pasiimti

Prasideda festivalių sezonas, tad greičiausiai jau žinai, kur keliausi atsipūsti ir paklausyti mėgstamos muzikos. Belieka susikrauti kuprinę, nepamiršti akinių nuo saulės, palapinės ir pasinerti į vasarišką šurmulį. Kad lengviau susikrautum mantą, pasidomėjome, kokius daiktus į festivalius pasiima garsios vakarėlių liūtės.

Aulinukai

Nors vasarą įprasta avėti sandalus, keliaudama į muzikos kalvas, pasiimk aulinius batus. Avėdama juos galėsi šokti ne tik saulėtu oru, bet ir ant šlapios žolės ar klampesnėse vietose, kur po lietaus pažliunga žemė. Ketini imti tik sandalus? Tuomet labiausiai pravers guminiai, tokius galėsi lengvai nuvalyti, be to, jie neperšlaps.

Kate Bosworth, Rosie Huntington-Whiteley, Kate Bosworth, AOP nuotr.

Botai

Jei žinai, kad festivalio dienomis numatomas gausus lietus, būtinai pasiimk guminius botus. Jie šauniai atrodys tiek prie siaurų džinsų, tiek prie trumpučių šortų ar suknelės.

Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Florence Welch, AOP nuotr.

Šortai

Muzikos fiestos – puikus laikas nors šiek tiek įdegti, todėl pasiimk trumpesnių drabužėlių. Be abejonės vasaros „must have“ yra šortai, nenuostabu, kad juos renkasi daugybė festivalio lankytojų. Šį sezoną madingiausi džinsiniai šortukai, nuo tamsių, šviesių iki skylėtų ar lopytų.

Rosie Huntington-Whiteley, Sienna Miller, Kate Moss, AOP nuotr.

Suknelė

O kaip gi festivalyje be vasariškos suknutės? Pasiimk tokią, dėl kurios nereikėtų sukti galvos: paprasto silueto, berankovė, lengvo audinio.

Diane Kruger, Kate Bosworth, Alexa Chung, AOP nuotr.

Šis tas margo

Kad linksmybių metu netrūktų spalvingų kadrų (festivaliuose stilingų merginų tyko ne vienas fotografas), įsimesk vieną kitą margesnį drabužėlį. Tai gali būti tunika, bikinis, palaidinė, suknelė, skarelė ar kitas aksesuaras – bet kas, kas atkreiptų dėmesį ir išskirtų tave iš minios.

Diane Kruger, Katy Perry, Florence Welch, AOP nuotr.

Šis tas šilto

Kad būdama gamtoje vakarais nesušaltum, pasirūpink neperpučiama lengvo audinio striuke, šiltesniu megztiniu ar odiniu baikerių švarku. Į festivalį pasiimti bent vieną šiltą drabužį – būtina!

Alexa Chung, Kate Moss, Alexa Chung, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis