Nuotaikinga avalynė patogiai vasarai

Vasaros sezonas kupinas įvairių išvykų, muzikos festivalių ar net kasmetinių atostogų kelionių. Visi stengiamės šį laiką išnaudoti maksimaliai, nes šiltais orais Lietuvoje džiaugtis turime nedaug laiko. Todėl būtina pasirūpinti, kad kur bevyktumėte, jaustumėtės patogiai ir lagaminas (ar kuprinė) nesvertų daugybės kilogramų.

Bene daugiausiai vietos lagaminuose užima ir sveria pasirinkta avalynė. Norisi pasiruošti įvairioms situacijoms ir būti pasirengus bet kokioms oro išdaigoms. Todėl į išvykas įprastai imamasi keletas batų porų. Tačiau kaip viską sutalpinti į lagaminą ir kaip išvengti papildomų kilogramų?

Turbūt niekas nesuabejos, kad pati ryškiausia ir didžiausią spalvų asortimentą galinti pasiūlyti yra „Crocs“ avalynė. Daugelis gaminamų modelių yra keletos skirtingų spalvų, tad net įnoringiausieji išsirinks sau patinkančią avalynę. Pavyzdžiui, moterys Lietuvoje gali rinktis iš 230 skirtingų modelių ir spalvų batų.

Be to, visi šio gamintojo batai yra itin lengvi, todėl jie itin mėgiami žmonių, kurie dažnai keliauja ir taupo lagaminų gramus. Tai gali patvirtinti visos merginos, kurios yra išbandžiusios „Crocs“ botus. Būtent ilgaauliai batai festivalių metu itin praverčia, kai užklumpa vasarinės liūtys ir festivalių pievos virsta purvo voniomis.

„Crocs“ gaminamus ilgaaulius batus galima vadinti bene lengviausiais auliniais, kokius galima įsigyti Lietuvoje. Būtent dėl unikalios patentuotos „Croslite“ medžiagos šie batai yra labai lengvi, juos labai paprasta prižiūrėti, o šios medžiagos savybės neleidžia kojai pavargti. Tad tai puikus variantas vasaros pramogoms.

Užsakymo nr.: PT_65196981

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis