Uždarame Londono grietinėlės pobūvyje – princesės, supermodeliai ir aktorės

Kasmet talentingiausi architektai susiburia į Kensingtono sodus dėl vieno tikslo – šalia garsiosios „Serpentine“ meno galerijos įkurti laikiną paviljoną. Jo atidarymo šventėje susirenka visa Londono grietinėlė, nuo garsių aktorių, manekenių iki karališkosios šeimos narių. Šį kartą žinomų svečių taip pat netrūko.

Į uždarą renginį atvyko modeliai Naomi Campbell, Cara Delevingne, Alexa Chung, taip pat sparčiai karjeros laiptais kylanti gražuolė Suki Waterhouse. Ją atlydėjo mylimasis – aktorius Bradley Cooperis, pora neseniai grįžo iš muzikos festivalio „Glastonbury“.

Naomi Campbell, AOP nuotr.

Cara Delevingne ir Alexa Chung, AP/Scanpix nuotr.

Bradley Cooperis ir Suki Wterhouse, AOP nuotr.

Minioje svečių baltomis suknelėmis išsiskyrė Didžiosios Britanijos princesės Beatrice ir Eugenie. Šviesius apdarus vilkėjo ir aktorės Emilia Fox, Danielle Lineker, Keira Knightley (į pobūvį atvyko kartu su vyru Jamesu Rightonu).

Emilia Fox, princesė Beatrice, AOP ir AP/Scanpix nuotr.

Keira Knightley ir Jamesas Rightonas, AP/Scanpix nuotr.

Dainininkė Lily Allen vakarėlyje parodė sulieknėjusią figūrą, ji vilkėjo trumputę juodą suknutę atvira nugara. Kitos Londono aukštuomenės damos pasipuošusios atviresniais apdarais taip pat demonstravo puikias kūno formas.

Lily Allen, AOP nuotr.

Gemma Arterton, Sophie Dahl, AOP nuotr.

Danielle Lineker, Donna Air, Amber Le Bon, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis