Kokie akiniai nuo saulės pakoreguos tavo veido formą

Akiniai nuo saulės – ir praktiškas, ir stilingas aksesuaras, kuris ne tik apsaugo, bet ir suteikia žavesio. Ne veltui mados ikona vadinama Victoria Beckham sako, jog tai svarbi įvaizdžio dalis, kurianti prabangos įspūdį ir suteikianti pasitikėjimo savimi. Juk akiniais gali akimirksniu pakoreguoti veido formą!

Šįmet iš tendencijų nesitraukia vadinamieji katės rėmeliai, žavintys elegancija ir modernumu. Šie akinių rėmeliai tinka daugumai veido formų. Išraiškingiau ar subtiliau aukštyn pakelta viršutinė rėmų dalis akcentuoja skruostikaulius, tokie akiniai nuo saulės puikiai tiks, jei tavo veidas ovalus, kvadratinis ar širdelės formos.

Jei nori pabrėžti vasarišką įvaizdį, nedvejodama matuokis akinius spalvotais veidrodiniais stiklais – tai karščiausia vasaros tendencija. Stilingai atrodys ir aviatoriai, ir klasikinio „Ray-Ban“ modelio „Wayfarer“ interpretacijos. Drąsiai rinkis aviatorius, jei tavo veidas kvadratinis, lašo formos stiklai jam suteiks švelnumo. Kampuotesni rėmeliai rekomenduojami toms, kurių veidas yra širdelės formos ar apvalus. Tiek aviatoriai, tiek klasikinio „Wayfarer“ stiliaus akiniai – šaunus pasirinkimas turinčioms ovalų veidą. Optikos salonuose „Vision Express“ rasi pačių įvairiausių akinių nuo saulės, kurie pabrėš tavo įvaizdį ir suteiks norimą efektą, nuo prabangos iki nerūpestingumo ar tiesiog taps stilinga įvaizdžio detale.

Norinčioms pabrėžti individualumą verta atkreipti dėmesį į spalvotus, margintus ar įvairiomis detalėmis puoštus rėmelius. Praėjusiais metais išpopuliarėjo akmenėlių bei kristalų inkrustacijos, jos madingi ir šįmet. Naujose kolekcijose gausu margaspalvių, pavyzdžiui, gėlėtų ar gyvūnų kailių raštais margintų rėmų. Tarp madingiausių – ir metalo elementais puošti akiniai, nuo metalinių apvadų iki detalių rėmų kojelėse. Ryškesni rėmeliai sutelks visų žvilgsnius būtent į tave, tad jei nebijai būti pastebėta minioje, ieškok išskirtinių akinių nuo saulės.

Dvejoji, kokie akiniai labiausiai tiks tavo veidui? Pažvelk į trumpą apibendrinimą:

Ovaliam veidui tinka beveik visos akinių rėmelių formos. Rinkdamasi akinius atkreipk dėmesį į rėmelių plotį ir atstumą nuo vieno stiklo iki kito, kad dizainas nesudarkytų tavo proporcingo ovalo. Labiausiai tau tiks apvalūs, katės rėmeliai, aviatoriai ar ypač dideli (oversized) akiniai.

Jei turi apvalų veidą, rinkis griežtesnių formų rėmus, pavyzdžiui, kvadratinius, tokie užmaskuos veido putlumą. Tau tiks ir akiniai dideliais stiklais, kitaip dar vadinami oversized.

Turinčioms kvadrato formos veidą ir išraiškingą apatinio žandikaulio liniją, siūloma švelninti veido bruožus. Labiausiai tiks akiniai apvaliais rėmeliais ir aviatoriai. Taip pat verta pasidairyti kiek suapvalintų katės rėmelių.

Širdelės formos veidas išsiskiria plačiais skruostikauliais ir siauru smakru. Jam labiausiai tinka aviatoriai ir katės rėmeliai, tačiau šie neturėtų būti pernelyg nusmailinti. Jei nori modernesnio įvaizdžio, nebijok pamėginti ir apskritų akinių nuo saulės.

Pailgam veidui tiks akiniai, kurie jį platina, pavyzdžiui, kvadratiniai ar oversized. Nukreipk dėmesį nuo veido pailgumo platesniais arba ryškesniais rėmeliais.

Optikos salono „Vision Express“ akiniai, K. Čachovskio (DELFI) nuotr.

Sveikiname konkurso laimėtojas:

Ernestą Vaičiukienę ir Gustę Sadaunykaitę.
Kaip atsiimti "Vision Express" čekius - informuosime el. paštu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis