Mariah Carey: vulgarumas, trunkantis daugiau nei 10 metų

Dainininkę M. Carey apvilkti kuo nors padoresniu greičausiai būtų sunkiau nei įkalbėti vaiką atiduoti saldainį. Atlikėjai jau daugiau nei 10 metų iš paskos velkasi nestilingiausios garsenybės šleifas. Tačiau net ir tuomet, kai stiliaus dausose pasiklydusios Courtney Love, Kristen Stewart ar Britney Spears kapanojasi viršun, Mariah atrodo nė neketina dėl įvaizdžio sukti galvos.

O kam jai to reikia? Dainininkė talentinga, populiari, turi mylinčią šeimą. Dėl nuolat priaugamo svorio ji taip pat nesielvartauja, nes kiekvienas papildomas kilogramas reiškia, kad netrukus atlikėja susiims ir naujo singlo proga pademonstruos sulieknėjusią figūrą, o šis šoktels į keliais topais aukštesnę poziciją.

Mariah Carey
Mariah Carey
Vida Press

Mariah Carey
Mariah Carey
AP / Scanpix

Vis dėlto divos garderobas primena pigios barbės drabužinę: daug blizgučių, aptemptų suknelių, gilių iškirpčių, trumpučių sijonėlių, drugelių ir deimančiukų. Atlikėja scenoje stengiasi atrodyti it pasakų princesė, vilki figūrą apglundančias sukneles, demonstruoja dekoltė, pečius ir dažnai mūvi ilgas vakarines pirštines. Kadaise, kai Mariah galėjo pasigirti tikrai pavydėtina figūra, tokios suknelės jai tiko, net ir saldus stilius atrodė pateisinamas. Tačiau šiandien dainininkė vis dar nesuvokia, kad jaunystės laikai jau praeity, kad atėjo metas subręsti.

Mariah Carey
Mariah Carey
Vida Press

Mariah Carey
Mariah Carey
AP / Scanpix

Norėdama atitolinti senatvę, Mariah stengiasi atrodyti tobuliau ne tik vilkėdama "lėlytės" garderobą, bet ir atsiduodama į chirurgų rankas. Dainininkei atlikta nosies operacija, padidintos krūtys, įdėti skruostų implantai, ne kartą buvo nusiurbti riebalai pilvo zonoje. Kad ir kaip M. Carey stengtųsi paneigti realybę, nei drabužiais, nei nuolat kintančiomis kūno linijomis laikrodžio atgal neatsuksi.

Mariah Carey anksčiau
Mariah Carey anksčiau
Vida Press

Mariah Carey dabar
Mariah Carey dabar
AOP,AP/Scanpix nuotr.

Daugiau M. Carey stiliaus nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis