Garsiojo dizainerio J. P. Gaultier kolekcija - įkandama ir tau!

Dizaineris Jeanas Paulis Gaultier suvienijo jėgas kartu su raudonplauke gražuole Karen Elson. Išskirtinių bruožų manekenė tapo naujosios prieinamų kainų J. P. Gaultier kolekcijos veidu.

Rudenį mados ženklas „Lindex“ bendradarbiaudamas su žymiuoju J. P. Gaultier pristato kolekciją, išsiskiriančią šio dizainerio kūrybai būdingais raštais ir užslėptais kodais. Visai neseniai pasaulio šviesą išvydo minėtos kampanijos nuotraukos, kuriose pozuoja mylimas J. P. Gaultier modelis K. Elson.

"Lindex"
Gamintojo nuotr.

„Tai nedidelė kolekcija, kuriai būdingi mano kodai, tik šįkart jie kitaip interpretuoti. Yra ir klasikinių jūreiviškų, ir labiau grafinių dryžių, kartais derinamų su tatuiruočių tipo raštais, mano mėgstamiausiais“, – teigia dizaineris.

"Lindex"
Gamintojo nuotr.

"Lindex"
Gamintojo nuotr.

J. P. Gaultier sukurtą kolekciją sudaro moteriški, vaikiški ir apatiniai drabužiai bei aksesuarai. Ji išsiskiria ne tik raštais, bet ir išraiškingomis detalėmis, pavyzdžiui, užtrauktukais ar vienintelės ir nepakartojamos Madonnos išpopuliarintais kūgio formos liemenėlių kaušeliais.

"Lindex"
Gamintojo nuotr.

"Lindex"
Gamintojo nuotr.

„Kurti tokią kolekciją buvo tikras iššūkis gerąja prasme, nes turėjau galimybę dirbti su žmonėmis iš kitokios aplinkos, taip pat ieškoti sprendimų, kad mano sukurti drabužiai būtų prieinami kainos prasme“, – pasakoja J. P. Gaultier.

"Lindex"
Gamintojo nuotr.

Šiais metais kovai prieš krūties vėžį „Lindex“ ketina skirti 10 proc. pelno, uždirbto prekiaujant J. P. Gaultier sukurta kolekcija. Šiam tikslui bus skirtas ir visas pelnas, uždirbtas pardavus rožines apyrankes – specialų šios kolekcijos aksesuarą.

"Lindex", apyrankė, skirta kovai prieš krūties vėžį. Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis