Išrinkta madingiausia 2018 m. spalva: ką verta įsigyti

Kasmet "Pantone" paskelbia metų spalvą, kuri viešpataus ir mados, ir interjero pasaulyje. Ji renkama ne iš akies - kas kam gražiau, o apžvelgus žmonijos gyvenimo būdo tendencijas. Kiekviena metų spalva pasauliui skelbia tam tikrą žinią, - savo tinklaraštyje „Flowerwheels“ rašo mados ekspertė Vaidilė Marija Vasiliauskaitė.

2018 m. lyderė - ultra violet, kalba išradėjų darbais, skatina naująsias technologijas ir beribį kūrybiškumą, įkvepia siekti daugiau ir svajoti drąsiau. Atsidarius violetinėms durims į menę žengia astronautai ir princesės - tie, kurie ne tik nori keisti pasaulį, bet ir jį keičia. Tai ateities spalva.

A post shared by PANTONE (@pantone) on Dec 9, 2017 at 7:44am PST

Kad 2018 m. žvaigžde taps violetinė, buvo galima tikėtis. Dar rudeniop, mados namams pristačius pavasario ir vasaros kolekcijas, tarp madingiausių sezono spalvų atsidūrė alyvų violetinė. Nuo pastarosios ultra violet skiriasi tik tuo, kad joje dominuoja ne rausvi, o melsvi pustoniai.

Ultra violet, iki šiol skleidusi hipnotizuojančią ramybę, dabar tyliai tampys mus už siūlelių, kibindama norėti kažko violetinio. Pradėčiau nuo detalių - jas be vargo priderinsi prie to, ką jau turi, ir jausiesi atnaujinusi įvaizdį.

1. Nusipirkčiau violetinius kedus, ne vienspalvius, o skirtingų spalvų intarpais. Tokie bateliai ir mėlyni džinsai būtų mano go to variantas visais lakstymų į miestą atvejais.

Drabužiai ir aksesuarai - net-a-porter.com, farfetch.com, montažas - flowerwheels.com

2. Norėčiau ir kokių nors idiotiškai žavingų violetinių bačiukų: pūkuotų, blizgančių ar su deimančiukais. Jais papuoščiau juodą klasikinį kostiumą.

Bateliai - net-a-porter.com, farfetch.com, montažas - flowerwheels.com

3. Nors žinau, kad naudočiau retai, įsigyčiau violetinius šešėlius. Mėlynos ir pilkos akys, padažytos violetine, įgauna nuostabų žalią atspalvį. Turėti tokią burtų lazdelę privalu.

Vokų šešėliai - net-a-porter.com, montažas - flowerwheels.com

4. Pagalvočiau ir apie nedidelį violetinį rankinuką. Ultra violet yra švelni ir svajinga spalva. Dar efektingiau ji atrodytų nugulusi ant romantikai priešingos - griežtos rankinės.

Rankinė - ssense.com

5. Princesiška violetinė svajonė - pasakiški "Essarai Ceramics" kristalų puodeliai, įsikūrę už jūrų marių - Naujojoje Meksikoje. Senokai seku juos instagrame ir spaudinėju širdutes po kiekviena nuotrauka. Tai gražiausi keramikos gaminiai, kokius esu mačiusi.

Keramika - essaraiceramics.com

6. Galiausiai papildyčiau papuošalų dėžutę ametistais: auskarais, grandinėle su mažyčiu akmenėliu arba masyviu žiedu. Ametistai yra optimizmo, harmonijos ir drąsos akmenys, skatinantys labiau pasitikėti savimi. Net ir pasibaigus madingiausios spalvos galiojimui, jie liktų kerinčiais talismanais.

Papuošalai - net-a-porter.com, polyvore.com, montažas - flowerwheels.com

Violetinė - chameleoniška spalva, galinti atrodyti ir vėjavaikiškai, ir solidžiai. Nors ji puikiai dera prie daugelio kitų, ypatingai sublizga greta mėlynų, purpurinių, bordinių atspalvių, juodos ir baltos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis