Džo iš „Draugų“ mylimoji pateko į „Emmy“ stiliaus bėdų sąrašą

Kaip ir kasmet „Emmy“ apdovanojimai sulaukė dėmesio ne tik dėl statulėlių laimėtojų, bet ir prabangių vakarinių apdarų parado. 66-oji ceremonija išsiskyrė spalvingų (ypač raudonų) ir blizgių suknių gausa, deja, ne visoms garsenybėms pavyko pasidabinti liaupsių vertais apdarais.

Į nestilingiausių sąrašą pateko aktoriaus Matto Le Blanco, vaidinusio žaismingąjį Džo seriale „Draugai“, mylimoji Andrea Anders. Ji vilkėjo siaurą juodą suknelę, kurios dekoltė žėrėjo kristalais. Mados kritikams užkliuvo tai, jog aktorė nesegėjo liemenėlės.

Andrea Anders, Mattas Le Blancas, Reuters/Scanpix nuotr.

Andrea Anders, Mattas Le Blancas, Reuters/Scanpix nuotr.

Kita aktorė sulaukusi kreivų žvilgsnių – Lena Dunham. Jos rausvą pyragaitį primenanti „Giambattista Valli“ suknelė nesužavėjo nei mados žinovų, nei gerbėjų. Suknelė buvo pristatyta 2014 m. rudens aukštosios mados kolekcijoje, tačiau ant manekenės ji atrodė nepalyginamai efektingiau. Šį kartą Lena tiesiog eilinį kartą prašovė pro šalį...

Lena Dunham, AFP/Scanpix nuotr.

Lena Dunham, SIPA/Scanpix nuotr.

Išleistuvių princesių pravardės prigijo aktorėms Mayimai Bialik ir Daschai Polanco. Abi pasipuošė pūstomis sukniomis, viena pasirinko sodrią mėlyną, kita – gaivaus mėtų atspalvio. M. Bialik suknelė priminė devinto dešimtmečio stilių, o D. Polanco net galėjo patekti tarp stilingųjų, deja, aktorė nusprendė įsisprausti į per mažą biustjė.

Mayim Bialik, AP/Scanpix nuotr.

Dascha Polanco, AFP/Scanpix nuotr.

Dascha Polanco, AP/Scanpix nuotr.

Retro įvaizdžiu norėjusi sužibėti Katherine Heigl taip pat patyrė stiliaus nesėkmę. Jos suknelė kritikos sulaukė už senamadiškumą, pasirodo, auksinio Holivudo laikai jau nebemadingi.

Katherine Heigl, SIPA/Scanpix nuotr.

Nepavyko šį kartą sužibėti ir pastaruoju metu vis gražėjančiai atlikėjai bei TV laidų vedėjai Kelly Osbourne. Jos „Emmy“ apdovanojimuose vilkėta suknelė buvo pavadinta nuobodžia, o nėrinių audinys vėl gretinamas su senamadiškumu, pasirodė net komentarų neva suknelė panaši į virtuvės užuolaidas.

Kelly Osbourne, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Į stiliaus nesėkmių sąrašą pateko mados grando Giorgio Armani suknia pasipuošusi aktorė Sarah Paulson. Juodo tiulio apdaras priminė tamsų debesėlį, nusagstytą raudonomis uogelėmis. Ši suknia – vienas iš „Armani Prive“ 2014 m. rudens aukštosios mados modelių. Vis dėlto ant podiumo atrodžiusi gana teatrališkai, realybėje suknelė nepasiteisino.

Sarah Paulson, AP/Scanpix nuotr.

O pabaigai – kuklus aktorės Juliannos Margulies įvaizdis. Pereinančių juodų ir pilkų atspalvių „Narcisco Rodriguez“ suknelė atrodė pavargusi, o atvira nugara priminė netyčiom pasirodžiusį liemenėlės užsegimą. Ką gi, tikėkimės aktorės pasitaisys ir kitąmet pradžiugins stilingesniais pasirodymais.

Julianna Margulies, AP/Scanpix nuotr.

Julianna Margulies, AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis