Pamatyk: 8 vakarinių suknelių tendencijos!

Niujorko mados savaitė ritasi į pabaigą, 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijas jau spėjo pristatyti daugybė garsių dizainerių. Atrinkome tau 8 vakarinių suknelių tendencijas, kurias greitu metu pamatysime raudonojo kilimo renginiuose.

Blizgesys. Vakarinės suknios siuvamos iš žibučiais nusagstytų audinių, puošiamos plunksnomis, žibančiais žvyneliais ir auksiniais siūlais. Dauguma 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijose pristatytų suknelių - aukso, bronzos, pastelinių kreminių ir gelsvų atspalvių.

"Oscar de la Renta", "Rodarte", "Naeem Khan"
SIPA nuotr.

Žydrynė. Pavasariop išpopuliarės žydra spalva, nuo dangaus žydrynės iki žalsvos lyg mėtų. Melsvos vakarinės suknelės atrodo itin romantiškai, puikiai tinka šviesaus gymio merginoms. Madingi perregimi audiniai, siuvinėti karoliukais, dekoruoti blizgiais raštais ir gamtos motyvais, taip pat žydri nėriniai, šilko žvilgesys.

"Reem Acra", "Naeem Khan", "Christian Siriano"
AFP, SIPA nuotr.

Siuvinėjimai. Lygaus audinio vakarinių suknelių Niujorko mados savaitėje nebuvo daug, didesnę dalį sudarė siuvinėtos žibučiais, pusbrangiais akmenimis, perlais, mažyčiais karoliukais ir kitomis šviesą gaudančiomis detalėmis. Drąsiausioms dizaineriai siūlo blizgučiais siuvinėtas sukneles iš perregimo audinio. Galbūt toks sprendimas ant podiumo atrodo intriguojančiai, tačiau kažin ar kuri išdrįstu perregima suknele pasipuošti realybėje.

" Christian Siriano", "Naeem Khan", "Reem Acra"
SIPA , Sipa Press nuotr.

Juoda ir balta. Šis spalvinis derinys jau seniai vadinamas klasika, vis dėlto kūrėjai į jį pažvelgė iš naujo. Juodų ir baltų audinių deriniai pabrėžia eleganciją, tvarkingumą. Kad tokios suknelės neatrodytų pernelyg konservatyviai, modeliuotojai nusprendė pažaisti skirtingomis audinių faktūromis ir raštais.

"Lela Rose", "Naeem Khan", "Oscar d la Renta"
SIPA nuotr.

Skirtinga. Sezono naujiena - skirtingų spalvų suknelių sijonai ir biustjė. Ant podiumo pristatytos ne tik iš skirtingų spalvų, bet ir audinio sudurtos suknelės. Variacijos džiugina akis gausa: šilkas ir siuvinėjimai, tiulis ir organza, tafta ir karpiniai. Išradingos merginos gali pačios suderinti skirtingą viršų ir apačią, kad susikurtų nepakartojamą vakarinį įvaizdį.

" Christian Siriano", "Naeem Khan", "Oscar d la Renta"
SIPA, Sipa Press nuotr.

Princesė. Į madą grįžta suknios su šleifais, tiesa, jos nesiekia žemės, baigiasi ties puse blauzdų ar žemiau. Platėjančios princesiško silueto suknelės madingos ir šį rudenį, ir būsimą pavasarį. Dažniausiai jos siuvamos iš standesnių audinių, kad sijonai išlaikytų formą, o klostės kristų kiečiau. Prie tokių suknelių dizaineriai ragina derinti tos pačios spalvos batelius.

"Christian Siriano", "Monique Lhuillier", "Oscar de la Renta"
SIPA nuotr.

Undinė. Mėgstančioms išryškinti figūros pranašumus taip pat pasisekė - ties klubais prigludusios ir nuo kelių platėjančios suknelės irgi madingos. Vieni dizaineriai pabrėžia moteriškus linkiius siuvinėjimais, peplumais, giliais skeltukais, kiti - sodriomis spalvomis. Jei laukia ypatingas vakaras garantuojame, kad apsivilkusi undinėlės silueto suknelę neliksi nepastebėta!

"Naeem Khan", "Oscar de la Renta", "Zac Posen"
SIPA, Sipa Press nuotr.

Gėlės. Lengva numatyti, kad pavasarį grįš gamtos motyvai, nuo lapelių iki gėlių. Madingos ir pavieniui išdėstytos gėlės, ir jų grupelės, ir žiedų kaskados lyg kriokliai vilnijančios audiniu. Įspūdingai atrodo maksi ilgio gėlėtos suknelės, nes tuomet žiedų daugiau, o gausios audinio klostės priverčia aikčioti.

"Naeem Khan", "Lela Rose", "Monique Lhuillier"
Sipa Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis