Savaitgalį Panevėžį ir Šiaulius aplankys didžiausias mados ir grožio renginys „Design for life“

Jau šį savaitgalį - šeštadienį Panevėžyje, o sekmadienį Šiauliuose -vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys Design for life. Ne pirmus metus rengiama nemokama mugė nuo 10 iki 18 svečiuosis „Cido“ arenoje, o kitą dieną nuo 10 iki 17 drebins ir „Šiaulių“ areną. Abu miestus aplankys virš 150 prekės ženklų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Negana to, lankytojams rengiamas specialus šou – modelių pasirodymai ant scenos, pirmieji lankytojai prie įėjimo nemokamai gaus COSMOPOLITAN bei MOTERIS leidinius.

Nuo drabužių iki grožio ir kosmetikos priemonių

Balandžio 14 dieną nuo 10 iki 18 valandos po „Cido“ arenos stogu, o balandžio 15 dieną nuo 10 iki 17 val „Šiaulių“ arenoje vyksiantys mados ir grožio renginiai sutrauks didžiausią koncentraciją mados ir grožio prekės ženklų, kurie į renginį atvyks net ir Latvijos bei Ukrainos. Čia sutiksite naujausias pavasario/vasaros kolekcijas siūlysiančius mados namus. Išskirtinį orginalumą darbuose išreiškiančius aksesuarų ir papuošalų kūrėjus. Natūralios odos rankines bei avalynę kuriančius gamintojus. Kvapais ir spalvomis vilios tarptautiniai ir nišiniai kosmetikos bei grožio priemonių brandai. Namų jaukumą puoselėti vilios aromatinės žvakės, aliejiniai namų kvapai bei gėlių kompozicijos. Muges lankys ir tokie žinomi prekės ženklai kaip L'OCCITANE, Ms mermaid, Bathfairy, AmourD'evilm, Buboo, Avon bei kiti.

Vienos dienos renginiuose pasirūpinta vyrų bei vaikų stiliumi

Dažnai tik palydovais mados renginiuose tampantys šeimos nariai galės paleisti mylimųjų rankas ir patys kibti į paieškas. Design for life taps atvira vieta atrasti stiliaus perliukus ir mados aktualijas vyrams bei vaikams.

Stilingi aksesuarai, kaspinėliai, plaukų lankeliai, minkšti ir patogūs audiniai, madingi drabužiai, žaislai ir atributika – lauks ir vaikų. Spalvų gamų žaidimas mažiesiems siūlomoje produkcijoje žavės ir kvies pasipuošti, o galbūt tapti ir pagrindiniu šiltųjų sezonų akcentu.

Vyrų dėmesį pritrauks laikrodžiai ir akiniai, rankų darbo apyrankės, rankinės, kuprinės. Neliks abejingų ir kalėdinės tematikos megztiniams, o žavesį kels šmaikščios kojinės.

Renginiai nustebins ir pasirodymais

Nemokamų renginių metu tiek Šiauliuose, tiek Klaipėdoje dėmesį itin pritrauks- specialiai renginiui įrengta, scena ,kurioje pasirodys įvairiausio amžiaus modelių namų auklėtiniai demonstruosiantys naujausias renginio dalyvių kolekcijas. Skambančios muzikos fone išvysite stiliaus tendencijas, kuriomis puošimės ateinančius sezonus. Nemokamame mados renginyje Design for life verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų gausos po vienu stogu, bet ir dėl to, kad tai galimybė sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę Jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis. Pavasarinę nuotaiką kurs jauki aplinka ir muzika.

Dovanos pirmiesiems lankytojams

Pirmuosius lankytojus šeštadienį nuo 10 val. „Cido arena“, sekmadienį nuo 10 val. ,,Šiaulių“ arena pasitiks ne tik beveik 200 gamintojų, išskirtinėmis veiklomis, bet ir visiškai nemokamai jiems čia dalijamais spaudos leidiniais. Žurnalus MOTERIS bei COSMOPOLITAN gaus pirmieji mados ir grožio mugės Design for life lankytojai. Todėl organizatoriai kviečia nedvejoti ir balandžio 14 rytą praleisti renginyje. Savaitgalį praleiskite Panevėžyje bei Šiauliuose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis