Sekmadienį Klaipėdą į mados apsuptį įtrauks mados zona „Design for life“

Kalėdinio laikotarpio sumaištyje nuo maisto iki mados idėjų pripildytas dienotvarkes atlaisvinti pakvies išskirtinis į Klaipėdą atvykstantis nemokamas renginys - „Didžioji kalėdinė Klaipėdos mugė“. Gruodžio 17 dieną, sekmadienį, Švyturio arenoje nuo 10 iki 18 val. susirinkę miesto gyventojai ir svečiai turės galimybę ne tik nusipirkti gardžių maisto produktų, bet ir pasidairyti mados perliukų, kuriais čia stebins ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos atvykę kūrėjai.

Dovanos pirmiesiems lankytojams

Pirmuosius lankytojus nuo 10 val Švyturio arena pasitiks ne tik beveik 300 gamintojų, išskirtinėmis veiklomis, bet ir visiškai nemokamai jiems čia dalijamais spaudos leidiniais. Žurnalus ir savaitraščius gaus pirmieji „Didžiosios kalėdinės Klaipėdos mugės“ lankytojai. Todėl organizatoriai kviečia nedvejoti ir gruodžio 17-osios rytą praleisti renginyje.

Stilingam spintos turiniui – kūrėjų darbai

Žiema kaip laikotarpis madai vertinama dviprasmiškai. Vieniems tai įsisupimas į keletą šilčiausių sluoksnių, antriems prasideda tikrieji atradimai. Kaip bebūtų abiem variantams sukursime galimybę pasirinkti. Mugės dalyvių lauks nuo vienetinių aksesuarų, rankų darbo papuošalų, pakabukų ar auskarų iki tikro ar dirbtinio kailio šalikų. Moteris žavės žieminiai paltai ir striukės, akį trauks neįprasti raštai bei madingos sezono spalvos. Vilios įsigyti puošnios ir kasdienės suknelės, kurios šiuo laikotarpiu taip primena šventinę aurą.

Dėmesys vyrams

Dažnai tik palydovais mados renginiuose tampantys vyrai, šį kartą galės paleisti mylimųjų rankas ir patys kibti į paieškas. „Design for life“ mados zona taps atvira vieta atrasti stiliaus perliukus ir mados aktualijas. Vyrų dėmesį pritrauks mediniai laikrodžiai ir akiniai, rankų darbo apyrankės iš tikro gintaro, megzti šalikai, kepurės ar pirštinės, natūralios odos krepšiai, rankinės, kuprinės. Neliks abejingų ir kalėdinės tematikos megztiniams, o žavesį kels išskirtinės idėjos – kvepiančios konservuotos kojinės. Šmaikščia idėja užkrečianti detalė gali tapti tiek puikia stiliaus idėja, tiek išskirtine dovana.

Pasirūpinta ir mažųjų stiliumi

Stilingi aksesuarai, kepurės, šalikai, kaspinėliai, plaukų lankeliai, minkšti ir patogūs audiniai, madingi drabužiai, žaislai ir atributika – vaikams „Didžiojoje kalėdinė Klaipėdos mugėje“ netrūks nieko. Spalvų gamų žaidimas mažiesiems siūlomoje produkcijoje žavės ir kvies pasipuošti prieš šventiniu laikotarpiu, o galbūt tapti ir pagrindiniu didžiųjų metų švenčių akcentu.

Mugės dalyvius gali peržiūrėti čia

Renginio centre – gerumo akcijos

„Didžioji kalėdinė mugė“ šiemet neša ypatingą žinutę –dalintis bendrystės ir artumo jausmu, kurti tradiciją, skatinti besiruošiant šventes pasitikti su artimaisiais, o gerumu pasidalinti su aplinkiniais. Todėl prie mugės jungiasi projektai – „Ištiesk pagalbos ranką“ bei „Už spalvingą ir teisingą vaikystę“.

Pirmasis projektas akcentuos – nepasiturinčių šeimų problemas. Bus skatinama siųsti šilčiausius linkėjimus šeimoms, kurias kartais aplenkia Kalėdų Senelis. Jo kuriamas stebuklas dėl finansinių sunkumų aplenkia dažnus namus, kuriuose mažos širdutės prisipildžiusios laukimo, lieka neišgirstos. Prie mugės įėjimo lankytojų lauks specialios daiktadėžės. Jose rinksime savanoriškai aukojamas dovanas: knygas, žaislus, žaidimus, saldainius – visa, ko vaikai laukia Kalėdų rytą galėsite atnešti iš namų arba nupirkti mugėje.

Nuoširdų palaikymą skleis ir projektas „Už spalvingą ir teisingą vaikystę“. Renginyje vaikai kartu su tėvais naudodami specialią techniką pieš piešinius ant vandens. Ebru technika kurtus atvirukus lankytojai galės parsinešti namo, o už darbelį renkamos aukos bus skirtos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Mugės tikslas – mėgautis apsipirkimu kartu

Įtemptu dovanų paieškos metu virstantis gruodis neretai priveda prie ribos, kuomet šventinė nuotaika tampa darbu, o ne malonumu. Tikrąją didžiųjų metų švenčių aurą pajusti pakvies būtent „Didžioji kalėdinė mugė“, kuri skatins idėją – ruoštis su malonumu. Vienetinių gaminių, originalių atradimų, iš užsienio atvežtų gaminių ir pramogų kupinas neįprastas kalėdinis miestelis po stogu vienai dienai suburs neįtikėtiną kalėdinę dvasią Švyturio arenoje, jau gruodžio 17 dieną nuo 10 iki 18 val, todėl nepamirškite ateiti drauge su brangiausiais žmonėmis.

Užsakymo nr.: PT_76648581

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis