11 stiliaus priesaikų, kurių laikosi prancūzės

1. Viename derinyje prancūzaitės nemaišo juodos ir rudos. Nesvarbu ar tokių spalvų būtų aksesuarai, ar drabužiai - jos tiesiog nedera.

Vida Press nuotr.

2. Aprangoje derinamos tik 2 spalvos, vienu metu raudonai, mėlynai ir geltonai prancūzaitės nevilki. Mėlyni džinsai yra išimtis - denimas spalvoms nepriskiriamas.

SIPA/Scanpix nuotr.

3. Jeigu derinyje vienas daiktas yra raštuotas, kiti turėtų būti vienspalviai.

Vida Press nuotr.

4. Apie sportinius treningus viešumoje negali būti net kalbos.

SIPA/Scanpix nuotr.

5. Aksesuarus prancūzaitės renkasi sumaniai, niekuomet jų neperkrauna. Jei segi didesnius auskarus, atsisako kaklo papuošalo, ypač nemėgsta auskarų ir kaklo papuošalo komplektų (pasak jų, tai senamadiška).

SIPA/Scanpix nuotr.

6. Prancūzės nesusiperka visų tą sezoną madingų daiktų, daugelį net ignoruoja. Tendencijos joms yra tik kryptys, pagal kurias įsigyja vieną kitą daiktą. Drabužį ar aksesuarą prancūzaitė nusipirks tik tada, jei šis atspindės jos asmeninį stilių ir tiks figūrai.

Vida Press/Scanpix nuotr.

7. Vakaro aprangoje batelius derink ne prie rankinės, o prie suknelės.

Vida Press nuotr.

8. Dauguma vertinam juodą ne kaip spalvą, o kaip neutralų foną. Visgi prancūzėms juoda yra spalva - mėgstamiausia paryžiečių spalva.

Vida Press nuotr.

9. Prancūzės pirmenybę teikia neutralių spalvų garderobui. Tačiau spintoje turi ir ryškių drabužių arba aksesuarų, kuriais kaip akcentais papildo neutralių tonų aprangą.

Vida Press nuotr.

10. Prancūzaičių favoritai - raudoni lūpų dažai ir nagų lakai. Žinoma, atspalviai vyrauja įvairūs, nuo sodrios raudonos, avietinės iki tamsesnės vyšnių. Visgi klasikinį prancūzišką stilių vertinančios damos niekada nepamatysi mėlynais ar žaliais nagais (lūpomis irgi).

Vida Press nuotr.

11. Prie juodų arba tamsių batelių - tik juodos kojinės, prie baltų arba šviesių - tik baltos.

Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_76632801

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis