Vakarinė apranga tavo figūros tipui

Ruduo dar tik persirito į antrąją pusę, tačiau metas pagalvoti apie vakarėlių maratoną, kuris nenumaldomai artėja. Ar žinai, kokie vakariniai apdarai tiktų tavo figūrai?

Teisingai pasirinkti drabužiai ir sudėlioti akcentai gali akimirksniu pakoreguoti tavo figūros linijas. Trūkumai, kuriuos manai turinti, išgaruos ltyg jų ir nebūtų buvę, visa, ką pastebės aplinkiniai - tavo žavesys ir puiki išvaizda!

Jei nori paslėpti pilvuką...

Ieškok stačiakampio arba A linijos suknelių, jos neišryškins rizikos zonos aplink liemenį. Jei turi obuolio figūrą, greičiausiai gali pasidžiaugti gražiomis kojomis, tad jas ir demonstruok! Kad nesušaltum, pravers kokono silueto paltas, tokie šį sezoną vieni madingaiusių. Pasipuošusi žėrinčiu kaklo papuošalu arba kailine apykakle, akcentuosi krūtinę ir niekas nė nepastebės, kad turi pūpsantį pilvuką.

Drabužiai ir aksesuarai "Lindex", gamintojo nuotr., cosmopolitan.lt koliažas

Jei nori palėpti apvalias šlaunis...

Kriaušės figūra yra viena dažniausių - esi moteriškų formų ir turėtum tuo didžiuotis. Vis dėlto galioja kelios tasyklės. Rinkis šviesią viršutinės dalies aprangą ir derink tamsesnę apačioje. Tau puikiai tiks klasikinės juodos kelnės, balta šilkinė palaidinė ir struktūriškas elegantiškas švarkas. Priderinusi puošnius auskarus ir kaklo papuošalą neatsiginsi dėmesio, nes atrodysi fantastiškai!

Drabužiai ir aksesuarai "Lindex", gamintojo nuotr., cosmopolitan.lt koliažas

Jei nori atrodyti moteriškesnės figūros...

Tavo pečiai platūs, o klubai siauri? Tuomet reikėtų apatinę dalį platinti, o viršutinę optiškai siaurinti. Šviesios suknelės ir sijonai - kaip tik tau! Ieškok šį sezoną itin madingų sijonų, ties klubais dekoruotų raukiniais. Derink tamsesnę palaidinę, nebijok faktūriškų audinių. Įvaizdį užbaik blizgiomis apyrankėmis ir žiedais, jie taip pat suteiks apimties klubams.

Drabužiai ir aksesuarai "Lindex", gamintojo nuotr., cosmopolitan.lt koliažas

Jei esi smėlio laikrodis...

Rodos, turi svajonių figūrą, tačiau turėtum žinoti, kaip išlaikyti harmoningas proporcijas. Idealus vakaro drabužis - kombinezonas. Tai vis populiarėjantis vakarėlių apdaras, suteiksiantis tau originalumo ir pabrėšiantis viliokišką smėlio laikrodžio figūrą. Venk per plačių lyg maišas kabančių drabužių, vilkimi turėtų išryškinti kūno linijas. Būtinai pasidabink blizgiu dirželiu ir nepamiršk puošnių aksesuarų: kaklo papuošalo, auskarų, delninės.

Drabužiai ir aksesuarai "Lindex", gamintojo nuotr., cosmopolitan.lt koliažas

Stilingų vakarinių drabužių ir aksesuarų rasi „Lindex“ parduotuvėse. Čia netrukus pasirodys ir naujoji kalėdinė kolekcija. Ją sudaro apatiniai, taip pat moteriški ir vaikiški drabužiai, nuo jaukių megztų iki puošnių trikotažinių. Tai stilinga ir elegantiška apranga šaltai dienai! Vyrauja žiemiškai balta, pilka, smėlinė ir šampano spalvos, kurios suteikia jaukumo, o metalinės detalės – šventiško blizgesio.

"Lindex" fotosesija „Kalėdinės istorijos“ © Bjarno Jonassono nuotr.

Kalėdinės kolekcijos veidais tapo garsios manekenės Karen Elson ir Liya Kebede. Jos dalyvavo specialioje fotosesijoje „Kalėdinės istorijos“, alsuojančioje šventine dvasia. „Karen Elson – viena ryškiausių pasaulinio garso modelių, kurios stilius ir pasitikėjimas savimi sužavėtų daugybę. Labai džiaugiamės galėdami toliau su ja bendradarbiauti ruošiantis artėjančiai kalėdinei kampanijai,“ – teigia „Lindex“ koncepcijos ir rinkodaros vadovas Johanas Hallinas.

"Lindex" fotosesija „Kalėdinės istorijos“ © Bjarno Jonassono nuotr.

"Lindex" fotosesija „Kalėdinės istorijos“ © Bjarno Jonassono nuotr.

Užsakymo nr.: PT_66240302

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis