Nicki Minaj keičia įvaizdį: daugiau jokio vulgarumo

Nicki Minaj išpopuliarėjo ne tik kaip talentinga reperė, bet ir kaip išskirtinė mados ikona. Dėmesį patraukusi itin atvirais, net provokuojančiais apdarais, šiandien atlikėja renkasi vis subtilesnį įvaizdį. Brandesnis Nicki stilius netrukus buvo pastebėtas garsaus italų dizainerįo Roberto Cavalli, N.Minaj tapo naująja jo mūza.

Gruodžio pradžioje atšventusi 32 gimtadienį išraiškingų kūno linijų gražuolė sužavėjo dizainerį R. Cavalli. Šis Nicki išrinko mados namų „Roberto Cavalli“ naujos kolekcijos (2015 m. pavasario ir vasaros) reklaminės kampanijos veidu. Dizaineris teigė, jog N. Minaj sužavėjo pasitikėjimu savimi: „Ji puikiai įkūnija modernią mūsų mados namų moterį, žinančią savo pranašumus ir nebijančią jų parodyti.“

N. Minaj, AOP nuotr.

Reklaminėje pavasario ir vasaros kampanijoje Nicki vilki sukneles, kurios pabrėžia atlikėjos figūros linkius, gundančią krūtinę. Kolekcijos modeliai marginti „Roberto Cavalli“ garsinančiais egzotiškais etnostiliaus raštais. Reklaminėje fotosesijoje Nicki įkūnija modernią 8-ojo dešimtmečio gražuolę.

Pastaruoju metu ir pati atlikėja vis dažniau pasirodo vilkėdama subtilesnius apdarus, iš jos garderobo dingo neoninės spalvos, superatviros iškirptės ir skeltukai, dainininkė nebedažo plaukų vaivorykštės spalvomis ir pamažu atsisako perdėm ryškaus makiažo ar ekstravagantiško manikiūro. Rinkdamasi uždaresnius drabužius Nicki ir toliau spinduliuoja seksualumu, tačiau išvengia vulgaraus įvaizdžio, kuris šiandieniniame pramogų pasaulyje, rodos, yra svaresnis nei scenos talentai.

N. Minaj, AP, Reuters/Scanpix nuotr.

NICKI MINAJ DABAR

N. Minaj, Reuters, AFP, Mavrixonline, SIPA/Scanpix nuotr.

NICKI MINAJ ANKSČIAU

N. Minaj, AFP, AP, Reuters, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis