Prie kokių drabužių derinti ilgaaulius batus

Rudenį ir žiemą išgyventi be ilgaaulių batų – misija neįmanoma. Tačiau kelius siekiančius ar net ilgesnius ilgaaulius prie aprangos ne taip ir paprastai pritaikyti.

Odiniai ilgaauliai puikiai dera prie elegantiško stiliaus, kurio neatskiriama dalis – suknelės. Nemanyk, jog prie rudeninių batų tinka tik storos medžiagos drabužiai: prie „odinukų“ gali vilkėti ne tik iš storos medvilnės ar odos, bet ir iš plono trikotažo, šifono pasiūtą suknelę.

Jei planuoji vilkėti suknelę, labiau primenančią oficialų stilių ir nedengiančią kelių, tuomet ir batų aulai kelių uždengti neturėtų. Formulė: batai – keli centimetrai iki kelių, suknelė – keli centimetrai virš jų.

Kiekviena mergina turėtų įsidėmėti: dėvint ilgaaulius – aukštakulnius, derėtų vengti itin aptemptų ir iššaukiančiai trumpų suknelių. Bet, jei tavo suknelė vis dėlto gana trumpa, turėtum atidžiai pasirinkti tinkamą ilgaaulių pakulnės aukštį ir kulno plotį.

Stilingai ir nė kiek ne vulgariai atrodysi prie trumputės suknelės dėvėdama ilgaaulius, turinčius stambų kulną, kurio aukštis – iki 7 cm.  Beje, prie trumpos, bet plačios suknelės puikiai derės bateliai su plačiu, kiek sukrentančiu auliuku.


Drabužiai: membershop.lt

Ilgaauliai uždengiantys kelius dabar itin madingi, tačiau, nusprendusi avėti tokius batus, tiek ilgaaulių stilių, tiek aprangą turi rinktis labai atidžiai.

Jei prie tokių batų visgi norisi vilkėti itin trumpą sijonėlį ar suknelę, tačiau išvengti vulgaraus įspūdžio, tuomet dėvėk storas pėdkelnes ir laisvus drabužėlius: platėjantį sijoną ar suknelę, gali priderinti ir super dydžio megztinį.

Prie kelius dengiančių ilgaaulių tiks ir šiek tiek ilgesnės suknelės, sijonai, tačiau šie drabužiai taip pat neturėtų būti siauri. Puikiai atrodysi, jei prie tokių rudeninių batų derinsi klostuotą, šiek tiek aulinukus dengiantį sijoną bei elegantišką palaidinę.

Norėdama atrodyti elegantiškiau, prie tokių ilgaaulių derink vienspalvę, minimalizmo įspūdį sukuriančią suknelę. Tačiau atstumas tarp suknelės apačios ir ilgaaulių viršaus neturėtų būti didesnis nei 5 cm.


Drabužiai: membershop.lt

Jei esi vyriško stiliaus paltų mylėtoja, tačiau nori atrodyti moteriškai, smailianosiai aukštakulniai, nesiekiantys kelių – puikus pasirinkimas. Tačiau stilingai atrodysi ir dėvėdama „odinukus“, dengiančius kelius.

Jei ilgaauliai dengia kelius ir ties šia vietą platėja, tuomet itin ilgo palto reikėtų atsisakyti: prie tokio lauko drabužio labiausiai tiks aptempti ilgaauliai, nesiekiantys kelių.

Tobuliausias palto ilgis, dėvint bet kokius ilgaaulius – keli centimetrai virš kelių.


Drabužiai: membershop.lt

Prie siaurėjančių kelnių, džinsų ar tamprių ilgaaulius, kaip ir kitus įvaizdžio elementus, derinti paprasčiausia. Kadangi minimalizmas dabar „ant bangos“, puikiai atrodysi išmėginus šią formulę: pieštuko formos kelnės + ilgaauliai iki kelių ar virš jų + laisvas megztinis.

Dėvint tampres ilgaaulių stiliui dėmesio skirti daug nereikės, tačiau, jei tavo kelnės ties klubais plačios, tuomet prie jų derinti reikėtų prie blauzdos priglundančius, kelių nesiekiančius aulinukus.


Drabužiai: membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_66314754

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis