Susipažink: stambiausias modelis pasaulyje

„Tikiuosi, tai padės tau suvokti, kad būti savimi yra gerai. Net jei gyveni storame kūne“ #EffYourBeautyStandarts

Plius dydžio modelis Tess Holliday (anksčiau žinoma Tess Munster vardu) praėjusį ketvirtadienį įėjo į istoriją. Ji pasirašė sutartį su modelių agentūra „MiLK Model Management“ (Didžioji Britanija) ir oficialiai tapo pirmąja tokio dydžio drabužius dėvinčia moterimi, pasirašiusia sutartį su pripažinta agentūra. „Tai neįtikėtina, – džiaugėsi Tess „Daily News“. – Niekada nemaniau, kad man taip gali nutikti.“

Įprastai plius dydžio modeliai, kuriuos samdo agentūros, būna aukštesnės nei 1 m 72 cm, o jų drabužių dydžiai svyruoja nuo 40 iki 46 EU dydžio. Tess ūgis – 1 m 65 cm, o drabužių dydis... net 52!

Dar 2013-aisiais Italijos „Vogue“ Tess Holliday įvardijo viena pagrindinių plius dydžio modelių pasaulyje. Tais pačias metais mergina pradėjo socialinį judėjimą #EffYourBeautyStandards (labai švelnus vertimas skambėtų taip: velniop tavo grožio standartus).

Tess instagramo ir tviterio paskyrose pilna jos nuotraukų su bikiniais, aptemptomis suknelėmis ir apatiniais. Nuotraukas dažnai lydi įkvepiančios citatos ir padrąsinimas kitoms: mylėkite savo kūnus ir dėvėkite, ką norite, nesvarbu, kokie būtų visuotiniai grožio standartai.
„Tikiuosi, tai padės tau suvokti, kad būti savimi yra gera. Net jei gyveni storame kūne. Aš esu seksuali, pasitikiu savimi ir man vienodai šviečia. Beje, visi, manantys kitaip, tegul eina po velnių“, – sako Tess.

Jos nuotraukos įkvėpė tūkstančius #EffYourBeautyStandards žinučių tiek instagrame, tiek tviteryje. Vien per pastarąjį mėnesį šis haštagas sulaukė per 1200 tvytų (tviterio pranešimų).

29-erių mergina pasakoja kitiems padėti nusprendusi paauglystėje, kai pirmąkart pabandžiusi tapti modeliu išgirdo: esi per stora ir per maža. Tada ją labiausiai palaikė mama – jos dėka mergaitė ir toliau puoselėjo viltį tapti modeliu.

„Mano mama visada mane palaikė ir drąsino, – pasakoja Tess. – Visi kiti – ir draugai, ir kiti šeimos nariai, – manė, kad išsikrausčiau iš proto.“ Dabar viskas bus kitaip, nors patikėti tuo, kas nutiko, sunku net pačiai Tess: „Aš vis dar esu 13-metė mergaitė iš Misisipės, nuolat girdėjusi, kad yra netinkama. Tačiau man pasisekė!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis