2015 m. madingiausios pastelinių spalvų vakarinės suknelės

Libaniečių kilmės dizaineris Zuhairas Muradas Paryžiuje pristatė naujausią 2015 m. pavasario ir vasaros sezono aukštosios mados kolekciją. Jo suknelės stebina Artimųjų Rytų dizaineriams būdinga prabanga ir puošnumu.

Arabų pasakų rinkinio „Tūkstantis ir viena naktis“ įkvėpta kolekcija nukėlė į didingus karalių ir princesių laikus, kai damų suknios akindavo perlų ir brangakmenių žvilgesiu, šleifai driekdavosi kelis metrus, o audiniai stulbindavo raštais, nėrinių trapumu ir kruopščiais siuvinėjimais. Paryžiaus aukštosios mados savaitėje pristatytos vakarinės Z. Murado suknios nė kiek nenusileidžia praėjusių laikų didybei, jos pavergtų bet kurią iš mūsų. Pasteliniai atspalviai pabrėžė nežemišką į nimfas panašių modelių grožį, būtent švelnūs rusvi, rausvi, žydri, pieno baltumo ir kiti atspalviai karaliaus 2015 m. vakarinėje aprangoje. Suknelių konstrukcijos išryškino grakščius manekenių siluetus, tiesa, dizaineris nepabijojo ir seksualumo: suknios traukė žvilgsnius giliomis iškirptėmis, atviromis dekoltė ir giliais skeltukais.

"Zuhair Murad" 2015 m., Sipa Press/Scanpix nuotr.

Greičiausiai ne vieną šios prašmatnios kolekcijos modelį išvysime kino industrijos apdovanojimuose, Holivudo laukia daugybė prabangių raudonojo kilimo renginių. Z. Murado vakarinius apdarus jau ne kartą demonstravo dainininkės Taylor Swift, Carrie Underwood, Beyoncé, Jennifer Lopez, Shakira, taip pat aktorės Nina Dobrev, Kerry Washington, Vanessa Williams, Marion Cotillard ir daugybė kitų.

"Zuhair Murad" 2015 m., Sipa Press/Scanpix nuotr.

Fotogalerijoje - "Zuhair Murad" 2015 m. pavasario ir vasaros sezono aukštosios mados kolekcija

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis