Dėmesys bet kokia kaina: vulgarumo dozė ir perspausti apvalumai

Pagaliau praūžė kasmet pramogų pasaulio laukiami „Grammy“ apdovanojimai, buvo galima paganyti akis ne tik į scenos kostiumus, bet ir į kontraversiškus garsenybių apdarus ant raudonojo kilimo. Šį kartą dėmesio centre atsidūrė „amžinai jauna“ Madonna ir žvaigždės, kurios nepabijojo pademonstruoti gilių iškirpčių.

56 m. popkaraliene tituluojama Madonna jau ne pirmą kartą dalyvaudama apdovanojimuose atsiduoda mados namams „Givenchy“. Ne išimtis ir 2015 m. „Grammy“ šventė, čia atlikėja vilkėjo burleskos stiliaus ansamblį, avėjo ilgaaulius plonytės odos batus, o plaukus pridengė skrybėlaite su vualiu. Visgi labiausiai į akis krito ne ekstravagantiški aksesuarai, bet akivaizdžiai perspausta krūtinė vos neišsprūdusi iš korseto. Tačiau Madonnos tai netrikdė, dainininkė drąsiai pozavo, o keliaudama raudonuoju kilimu kilstelėjo trumputį veikiau jauniklėms tinkamą sijonėlį ir pademonstravo apnuogintus sėdmenis.

Madonna, AFP ir Vida Press nuotr.

Madonna, AFP ir Vida Press nuotr.

Kitos atlikėjos mažai teatsiliko nuo scenos veteranės, ne viena demonstravo natūralius ar chirurgų patobulintus iškilumus. Nicki Minaj išsirinko elegantišką „Tom Ford“ suknią įspūdinga iškirpte, Kim Kardashian, pasidabinusi „Jean Paul Gaultier“ aukštosios mados suknele, taip pat akcentavo krūtinę. Seksualiųjų sąrašą papildė Lady Gaga, Paris Hilton, Beyonce ir kitos, o ypatingų pagyrų sulaukė reperė Iggy Azalea, vilkėjusi sodrią mėlyną mados namų „Giorgio Armani“ suknelę, siūtą specialiai jai.

Nicki Minaj, Sipa Press nuotr.

Kim Kardashian, Reuters nuotr.

Paris Hilton, Reuters nuotr.

Lady Gaga, Sipa Press nuotr.

Beyonce, AFP nuotr.

Iggy Azalea, Sipa Press, AFP nuotr.

Toni Braxton, Reuters, AP nuotr.

Ashanti, AFP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis