Pamatyk naujausią Victorios Beckham kolekciją

Prieš septynerius metus į mados pasaulį žengusi Victoria Beckham šiandien turi vieną sėkmingiausių mados imperijų, jos kuriamų drabužių ir aksesuarų trokšta ne tik paprastos merginos, bet ir garsenybės.

Nenuostabu, kad pamatyti naujausią V. Beckham 2015 m. rudens ir žiemos sezono kolekciją geidė daugybė. Tačiau galimybę stebėti pristatymą turėjo tik artimiausi draugai, šeimos nariai ir kviestiniai svečiai, tarp jų ir amerikietiškojo "Vogue" vyr. redaktorė Anna Wintour, kurios žodis mados pasaulyje lygiaverčių neturi. Fotografai nė per žingsnį neatsitraukė ir nuo Victorios mylimojo Davido Beckhamo bei keturių jų atžalų.

V. Beckham šeima, Vida Press nuotr.

Niujorko mados savaitėje pristatyta kolekcija sulaukė teigiamų mados žinovų atsiliepimų, pastebėta, kad Victoria atrado savo kūrybos braižą, jos modeliai žavi paprastumu, modernumu ir kas sezoną atrandamais naujais drabužių siluetais. Šį kartą kolekcijoje dominavo juoda ir balta spalvos, akcentais tapo rudenėjančią gamtą atkartojantys tonai: rudai oranžinė, medaus geltona, samanų žalia. Galima teigti, kad madingiausi šaltojo sezono pirkiniai bus midi ilgio sijonai, paltai apvalia pečių linija ir masyvūs megztiniai.

V. Beckham modeliai, Vida Press nuotr.

Daugiau kolekcijos modelių - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis